Key Account Manager

Poszukujemy do nas do agencji człowieka do zadań specjalnych stacjonarnie w Warszawie na Dolnym Mokotowie.

Poszukujemy człowieka, który jestem specem w rozkochiwaniu Klientów, ich obsłudze, pielęgnowaniu relacji i fajnej sprzedaży + Project Managemencie.

Formalnie:

Zakres obowiązków:

·        projektowanie graficzne materiałów marketingowych dla social mediów

·        współpraca z zespołem (Project Managerem, specjalistami ds. reklam, copywriterami)

·        projektowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku

Wymagania:

·        portfolio zrealizowanych projektów własnego autorstwa

·        znajomość pakietu Adobe Photoshop

·        znajomości specyfiki projektowania dla social mediów

·        terminowość, umiejętność pracy pod presja czasu

·        komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole

·        pomysłowość i kreatywność, poczucie estetyki

·        dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań

Oferujemy Ci:

·        współpracę  w dynamicznie rozwijającej się agencji marketingowej

·        udział w ciekawych działaniach marketingowych dla różnych branż

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        elastyczne formy zatrudnienia

·        pracę w młodym, kreatywnym i przyjaźnie nastawionym zespole bez korporacyjnej nowomowy

·        sporą dawkę poczucia humoru

CV + referencje wysyłajcie na rekrutacja[malpa]contenthero.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2016, poz. 926).”