AGENCJA PR

„Ważne żeby dobrze mówili”

Dbanie o dobry wizerunek oraz budowanie wartościowych relacji to nasza specjalność. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja marka świadomie komunikowała się z otoczeniem i dzięki temu osiągała zamierzone cele to zaufaj naszym PR-superheroes. Możesz być pewny, że będą stali na straży Twojego dobrego imienia!

Agencja PR – Hero PR

Media Relations

Utrzymywanie dobrych kontaktów z mediami oraz dbanie o jakościowe publikacje to trudne zadanie. Wymaga wyczucia i doświadczenia, dlatego najlepiej powierzyć je specjalistom. Mamy kilka supermocy, które zapewniają publikacje tam, gdzie tego potrzebujesz!

PR Kryzysowy

Potknięcia zdarzają się wszystkim, jednak najważniejsze jest to, jak sobie z nimi radzimy. Oferujemy szereg sprawdzonych rozwiązań, które wspomogą firmę na każdym etapie kryzysu i pomogą odbudować nadszarpniętą reputację.

PR Wewnętrzny

Oferta PR wewnętrznego skierowana jest do firm, którym zależy na poprawieniu jakości komunikacji między pracownikami. Dobre relacje między poszczególnymi działamy przekładają się na wyższe wyniki!

Monitoring Intenretu

Regularny monitoring mediów oraz analiza materiałów to niezbędne elementy dobrych działań Pr-owych. Pozwalają ocenić skuteczność prowadzących działań, poznać potrzeby odbiorców oraz przewidzieć potencjalny kryzys. Nasz supersłuch i superwzrok sprawia, że nic nam nie umknie!

Jak działamy?

Współpracę zaczniemy od wspólnego określenia celów dla Twojego biznesu lub produktu. Następnie przygotujemy strategię i opracujemy plan działania. Nasi specjaliści zaopiekują się Twoim wizerunkiem i dopilnują, by wszystko szło tak, jak to zaplanowaliśmy.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

5 + 13 =