Digital Marketing Strategy

DIGITAL MARKETING STRATEGY

Łączymy kompetencje domu mediowego i agencji marketingowej, dlatego proponujemy Ci najbardziej efektywne działania oparte na pełnych możliwościach digital marketingu. Pełen potencjał Internetu wykorzystasz dopiero, gdy zaufasz odpowiednim bohaterom, którzy przeprowadzą Twoją markę przez właściwie zaplanowane i zintegrowane kampanie online oparte na różnego rodzaju kanałach.

DIGITAL MARKETING STRATEGY

Strategia

Przy zakładaniu biznesu najważniejszy jest biznesplan.
Przy rozpoczynaniu działań marketingowych najważniejsza jest strategia. Pozwala ona zrozumieć Twoją grupę docelową, konkurencję oraz podkreślić wartości lub usługi, które chcesz promować, co w kolejnym etapie umożliwia zaplanowanie efektywnych kampanii. Digital marketing strategy obejmuje pełen zakres możliwości zaprojektowania obecności marki w świecie on-line. Analizując potencjalną ścieżkę zakupową Twoich Klientów, planujemy kampanie, które wyróżnią Cię wśród konkurencji. Przy kreowaniu strategii skupiamy się także na przygotowaniu atrakcyjnej oprawy graficznej, spójnej z Twoim logiem i kolorami marki, która pomoże nam zdobyć serca Twoich potencjalnych Konsumentów.

Działania crossowe

Czym są? To wzajemne przenikanie się różnego rodzaju kampanii, które pozwalają na uzyskanie najbardziej efektywnych wyników. Czemu ten rodzaj działań jest tak ważny? W obecnych czasach konsumenci są wystawieni na dużą ilość bodźców reklamowych w ciągu dnia. W natłoku tych informacji nie zapamiętają Twojej marki po jednorazowym spotkaniu. Stąd tak ważne jest łączenie wielu działań, co pozwoli na docieranie do Konsumenta w różnym czasie na różnych kanałach. Dopiero przy odpowiednio zaprojektowanej ścieżce dokona on określonej akcji. Pamiętaj! Klient pierwszy raz widząc reklamę Twojej firmy może jej nawet nie zauważyć. Jednak, gdy zobaczy ją raz na Facebooku, raz w czasie przeglądania relacji znajomych na Instagramie, a później spostrzeże ją na stronie www – prawdopodobnie zacznie kojarzyć Twoją firmę. Przy odpowiednim połączeniu kampanii i zastosowaniu właściwych komunikatów, dokona on w końcu pożądanego zakupu.

Jak działamy?

W ramach naszej współpracy otrzymasz opiekę dedykowanego accounta oraz zespołu specjalistów, który zadba o zaplanowanie i wdrożenie omówionych działań. Czego możesz się spodziewać? Comiesięcznych raportów wraz z analizą danych i propozycją dotyczącą kolejnych kroków. Bieżącego mierzenia efektów, a także ich optymalizacji. Zaprojektowania dedykowanej strategii oraz pełnej obsługi graficznej.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,

weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

10 + 11 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.