DOM MEDIOWY

Spektakularne efekty wymagają zintegrowanych działań

Usługi domu mediowego to opcja dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną by o ich biznesie usłyszeli dosłownie wszyscy. Sprzężone działania reklamowe w różnych mediach wymagają pewnych supermocy, lecz nasz team jest nieustraszony. Zawalczymy o Twój biznes i zdobędziemy wszystkie wyznaczone cele!

Dom Mediowy – Media Hero

Planowanie i zakup przez dom mediowy

Kompleksowe planowanie i zakup mediów jest następnym krokiem po przygotowaniu indywidualnej strategii. W zależności od potrzeb Twojego biznesu dobieramy dla Ciebie odpowiednie kanały (TV, prasa, radio, online, outdoor). Dzieki naszej wieloletniej praktyce w działaniach digital oraz doświadczeniu w mediach tradycyjnych potrafimy przygotować ofertę skrojoną na miarę.

Negocjowanie cen przez dom mediowy

Długoletnia praktyka na rynku reklamowym sprawia, że możemy zaoferować konkurencyjne stawki. W negocjowaniu cen nasi superbohaterowie są niezwyciężeni!

Analiza danych

Opracowywanie danych to nieodłączne elementy naszej pracy. Analizujemy wyniki w taki sposób, aby przedstawić Ci wartościowe wnioski. Skrupulatna obserwacja i ciągła optymalizacja kampanii sprawia, że możesz być spokojny o swój budżet!

Dom Mediowy Media Hero – Jak działamy?

Na początku poznajemy Twoją firmę i potrzeby. Następnie tworzymy indywidualną strategię działania oraz dobieramy najbardziej korzystne media. Kompleksowo zajmiemy się kampaniami reklamowymi, tak abyś ty mógł znaleźć czas na rozwój innych aspektów swojego biznesu.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

8 + 5 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej