DOM MEDIOWY

Spektakularne efekty wymagają zintegrowanych działań

Usługi domu mediowego to opcja dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną by o ich biznesie usłyszeli dosłownie wszyscy. Sprzężone działania reklamowe w różnych mediach wymagają pewnych supermocy, lecz nasz team jest nieustraszony. Zawalczymy o Twój biznes i zdobędziemy wszystkie wyznaczone cele!

Dom Mediowy – Media Hero

Planowanie i zakup przez dom mediowy

Kompleksowe planowanie i zakup mediów jest następnym krokiem po przygotowaniu indywidualnej strategii. W zależności od potrzeb Twojego biznesu dobieramy dla Ciebie odpowiednie kanały (TV, prasa, radio, online, outdoor). Dzieki naszej wieloletniej praktyce w działaniach digital oraz doświadczeniu w mediach tradycyjnych potrafimy przygotować ofertę skrojoną na miarę.

Negocjowanie cen przez dom mediowy

Długoletnia praktyka na rynku reklamowym sprawia, że możemy zaoferować konkurencyjne stawki. W negocjowaniu cen nasi superbohaterowie są niezwyciężeni!

Analiza danych

Opracowywanie danych to nieodłączne elementy naszej pracy. Analizujemy wyniki w taki sposób, aby przedstawić Ci wartościowe wnioski. Skrupulatna obserwacja i ciągła optymalizacja kampanii sprawia, że możesz być spokojny o swój budżet!

Dom Mediowy Media Hero – Jak działamy?

Na początku poznajemy Twoją firmę i potrzeby. Następnie tworzymy indywidualną strategię działania oraz dobieramy najbardziej korzystne media. Kompleksowo zajmiemy się kampaniami reklamowymi, tak abyś ty mógł znaleźć czas na rozwój innych aspektów swojego biznesu.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

   Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

5 + 9 =

Dom Mediowy
5 (100%) 26 votes