Jak dodać messengera na stronę www?

 

Postaw na potęgę messengera w marketingu! Ten nowy rodzaj obsługi Klienta to idealne rozwiązanie dla marek, zwłaszcza z sektora e-commerce. Jeśli chcesz usprawnić pracę na linii Klient- firma. Nie musisz inwestować, wystarczy, że przeczytasz nasz artykuł i odkryjesz moc drzemiącą w połączeniu zalet Facebooka z Twoją stroną www.

 

Moc Messengera!

Messenger to obecnie jedna z najbardziej znanych postaci wśród komunikatorów na świecie. Kiedy patrzymy w kierunku, w którym zmierza Facebook oraz nowe technologie, widać że niedługo Messenger będzie niczym J.A.R.V.I.S (superkomputer Iron Mana). Platforma Zuckerberga nieustannie się rozwija, a znaczną część swoich innowacji kieruje na Messengera. Jedną z nich jest dążenie do automatyzacji, która dotyczy także omawianej obsługi Klienta. Z tych powodów warto być na bieżąco i wykorzystać potencjał drzemiący w tej platformie.

Dla kogo?

Połączenie Messengera ze stroną www to rozwiązanie dedykowane firmom. Jako marka możemy podłączyć aktywny chat, który będzie spełniał tę samą rolę co na Facebooku, a dzięki ujednoliceniu kanałów Klient ( a także firma) będzie dysponować pełną historią rozmowy w jednym miejscu. Jest to idealne rozwiązanie dla spółek, którzy dysponują bogatą ofertą i otrzymują wiele zapytań.

Jeśli chcemy podłączyć Messengera, który przekieruje użytkownika na prywatny profil – także jest to możliwe, jednak jest to już nieco bardziej skomplikowany proces. Dodatkowo w efekcie otrzymamy przycisk, który będzie odsyłała nas na fanpage, a nie aktywny chat.

Implementacja messengera.

Chcesz wiedzieć jak w paru krokach połączyć Messengera za stroną?

Zapraszamy do obejrzenia filmiku instruktażowego – Jak dodać Messengera krok po kroku.

Masz więcej pytań związanych z prowadzeniem fanpage’a? Nic prostszego – napisz do nas!

 

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Idzikowskiego 2F lok 37 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

8 + 12 =

Jak dodać messengera na stronę www?
4.9 (98.33%) 24 votes