[elfsight_click_to_call id="2"]

Media Relations

Media Relations

Dbanie o pozytywny wizerunek marki oraz budowanie wartościowych relacji z Twoimi Klientami to nasza specjalność. Pamiętaj! Odpowiednie działania komunikacyjne gwarantują zdobywanie oraz lojalizację Klientów. Właśnie z tego powodu już dziś powinieneś postawić na świadomą komunikację Twojej firmy z otoczeniem i dzięki temu zacząć budować swój sukces. Z teamem superheroes osiągniesz zamierzone cele. W końcu będziesz mógł być pewien, że spotkałeś na swojej drodze bohaterów, którzy będą stali na straży Twojego dobrego imienia!

Media Relations

Docieranie do grupy docelowej

Mamy kilka supermocy, które zapewnią Ci publikacje w mediach atrakcyjnych dla Twoich odbiorców. W końcu finalnym efektem naszych działań ma być powiększenie Twojej grupy Klientów. Analizujemy grupę Twoich konsumentów oraz mierzymy potencjał osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą. Następnie dbamy o przygotowanie właściwych treści i pilnujemy ich publikacji w odpowiednich kanałach. W ten sposób masz gwarancję, że dotrzesz do odbiorców, na których Ci zależy, a tym samym rozbudujesz swoją bazę konsumentów.

Budowanie Relacji

Odpowiednie kontakty z dziennikarzami i mediami bezpośrednio przekładają się na rozpoznawalność Twojej firmy. Stąd wiemy jak ważna jest ich pielęgnacją i nieustanny rozwój, budowany przez nawiązywanie coraz to nowych relacji. Chcesz przebić konkurencję i wyróżnić się spośród wielu podobnych firm? Zadbaj o swój pozytywny wizerunek w oczach Klientów z naszym teamem.

Wykorzystywanie narzędzi

Media relations to nie tylko budowanie relacji jako takich, ale również wiele form wypowiedzi jak udzielanie wywiadów, komentarzy i wypowiedzi eksperckich. Dla niektórych reprezentantów marek nie są to codzienne sytuacje, dlatego wówczas warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy wskażą Ci najlepsze techniki. Zadbamy o to, abyś był przygotowany do wywiadu oraz odpowiednio wypadł. W końcu niewłaściwy dobór stroju, gestykulacji czy zachowania możesz postawić Cię w złym świetle.
Musisz nagrać ważny materiał? Nasz szereg specjalistów filmowców oraz montażystów, przygotuje odpowiedni materiał, a nasi specjaliści od PR zadbają o odpowiednie treści, a także ich publikację.

Jak działamy?

W ramach naszej współpracy otrzymasz analizę obecnej sytuacji firmy oraz zaplanowaną strategię działań, która będzie miała na celu osiągnięcie wymarzonego sukcesu. Nasz zespół specjalistów zadba o szybkie i efektywne wdrożenie planów w życie.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa
  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

1 + 12 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.