PLANOWANIE I ZAKUP MEDIÓW

PLANOWANIE I ZAKUP MEDIÓW

Głównym zadaniem domu mediowego jest planowanie i zakup mediów. Ze względu na mnogość kanałów, dostępnych serwisów, platform rynek reklamowy bardzo się rozwinął i tworzy aktualnie gigantyczny ekosystemem. Co z kolei stworzyło potrzebę do wyodrębnienia wyspecjalizowanych agencji w zakresie zarządzania kampaniami reklamowymi.

PLANOWANIE I ZAKUP MEDIÓW

Planowanie kampanii

To pierwszy i najważniejszy etap naszych działań. Po zapoznaniu się z potrzebami Twojej firmy w odpowiedni sposób analizujemy grupę docelową. Następnie wspólnie omawiamy szanse i zagrożenia dotyczące Twoich Klientów i doprecyzowujemy strategię działań. W kolejnym kroku planujemy kampanie, projektując działania reklamowe, w taki sposób, aby właściwe komunikaty docierały do Twoich Klientów w odpowiednim czasie. Powyższe elementy to składowe, które dają gwarancję skuteczności naszych działań. Lata doświadczeń przy współpracy z Klientami z różnych branży pozwalają nam na dobranie najbardziej odpowiednich kanałów komunikacji, dostosowanych do Twojej firmy i wielkości Twojego budżetu. Etapem kończącym proces planowania kampanii jest wybór kilku propozycji najlepszych formatów reklamowych jak np. spoty czy product placement. Jako zespół specjalistów zarekomendujemy Ci również najbardziej optymalny czas i długość wyświetleń Twoich materiałów.

Zakup mediów

Po omówieniu zaproponowanych procesów, sprawnie przystępujemy do ich realizacji. Kupujemy reklamy w odpowiednio zaplanowanych kanałach, zarówno w przypadku mediów lokalnych jak i ogólnopolskich. Lata doświadczeń i ilość zaplanowanych kampanii pozwalają nam na osiągniecie najbardziej efektywnych wyników przy optymalnych stawkach.
Przy zakupie mediów korzystamy z takich kanałów jak: prasa, radio, telewizja, Internet, outdoor.

Marketing Zintegrowany

Coraz szybciej rozwijającym się trendem jest prowadzenie działań crossowych, czyli przenikających się kanałów lub formatów, dzięki którym komunikaty docierają do Twojej grupy docelowej w różnym czasie. Z tego względu przy kreowaniu strategii i planowaniu kampanii, a także zakupie mediów proponujemy Ci najlepsze połączenia dostępnych formatów.

Planowanie i Zakup Mediów – Jak działamy?

Przed rozpoczęciem współpracy spotykamy się i wspólnie omawiamy ofertę usług, która pozwoli Ci na osiągniecie wymarzonych celów. Po rozpoczęciu współpracy wspólnie omawiamy długo- i krótkoterminowe cele i przedstawiamy Ci adekwatną do nich propozycję działań. Następnie wdrażamy i raportujemy wyniki z kampanii. Każdy z naszych Klientów w ramach umowy otrzymuje opiekę dedykowanego accounta oraz zespołu specjalistów z zakresu planowania mediów.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

9 + 13 =

PLANOWANIE I ZAKUP MEDIÓW
5 (100%) 26 votes