[elfsight_click_to_call id="2"]

PLANOWANIE I ZAKUP MEDIÓW

PLANOWANIE I ZAKUP MEDIÓW

Głównym zadaniem domu mediowego jest planowanie i zakup mediów. Ze względu na mnogość kanałów, dostępnych serwisów, platform rynek reklamowy bardzo się rozwinął i tworzy aktualnie gigantyczny ekosystemem. Co z kolei stworzyło potrzebę do wyodrębnienia wyspecjalizowanych agencji w zakresie zarządzania kampaniami reklamowymi.

PLANOWANIE I ZAKUP MEDIÓW

Planowanie kampanii

To pierwszy i najważniejszy etap naszych działań. Po zapoznaniu się z potrzebami Twojej firmy w odpowiedni sposób analizujemy grupę docelową. Następnie wspólnie omawiamy szanse i zagrożenia dotyczące Twoich Klientów i doprecyzowujemy strategię działań. W kolejnym kroku planujemy kampanie, projektując działania reklamowe, w taki sposób, aby właściwe komunikaty docierały do Twoich Klientów w odpowiednim czasie. Powyższe elementy to składowe, które dają gwarancję skuteczności naszych działań. Lata doświadczeń przy współpracy z Klientami z różnych branży pozwalają nam na dobranie najbardziej odpowiednich kanałów komunikacji, dostosowanych do Twojej firmy i wielkości Twojego budżetu. Etapem kończącym proces planowania kampanii jest wybór kilku propozycji najlepszych formatów reklamowych jak np. spoty czy product placement. Jako zespół specjalistów zarekomendujemy Ci również najbardziej optymalny czas i długość wyświetleń Twoich materiałów.

Zakup mediów

Po omówieniu zaproponowanych procesów, sprawnie przystępujemy do ich realizacji. Kupujemy reklamy w odpowiednio zaplanowanych kanałach, zarówno w przypadku mediów lokalnych jak i ogólnopolskich. Lata doświadczeń i ilość zaplanowanych kampanii pozwalają nam na osiągniecie najbardziej efektywnych wyników przy optymalnych stawkach.
Przy zakupie mediów korzystamy z takich kanałów jak: prasa, radio, telewizja, Internet, outdoor.

Marketing Zintegrowany

Coraz szybciej rozwijającym się trendem jest prowadzenie działań crossowych, czyli przenikających się kanałów lub formatów, dzięki którym komunikaty docierają do Twojej grupy docelowej w różnym czasie. Z tego względu przy kreowaniu strategii i planowaniu kampanii, a także zakupie mediów proponujemy Ci najlepsze połączenia dostępnych formatów.

Planowanie i Zakup Mediów – Jak działamy?

Przed rozpoczęciem współpracy spotykamy się i wspólnie omawiamy ofertę usług, która pozwoli Ci na osiągniecie wymarzonych celów. Po rozpoczęciu współpracy wspólnie omawiamy długo- i krótkoterminowe cele i przedstawiamy Ci adekwatną do nich propozycję działań. Następnie wdrażamy i raportujemy wyniki z kampanii. Każdy z naszych Klientów w ramach umowy otrzymuje opiekę dedykowanego accounta oraz zespołu specjalistów z zakresu planowania mediów.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa
  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

9 + 5 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.