PR ONLINE

PR ONLINE

Jako dom mediowy zwracamy szczególną uwagę na planowanie kampanii w świecie online. Chociaż w dalszym ciągu radio, telewizja i prasa to ważne elementy w zakupie mediów, to działania digitalowe oferują znacznie więcej możliwości i to przy różnej wielkości budżetach. Co więcej, chociaż tradycyjne media nadal są konsumowane, to jednak znaczna część odbiorców pooszukuje odpowiedzi online.

Jeśli Twoja firma jest już obecna w Internecie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Konsumenci pozostawiają w różnych miejscach opinie na temat Twoich produktów lub usług, które niestety nie zawsze są pochlebne. Z tej potrzeby podjęliśmy decyzję o stworzeniu w naszych strukturach działu PR-u online, który zadba o pozytywny wizerunek Twojej firmy.

PR ONLINE

Działania Online

Wskażemy Ci właściwą drogą i wykreujemy wizerunek Twojej marki w Internecie, poprzez zaplanowanie dedykowanych akcji. W zależności od potrzeb skupimy się na jednym lub kilku z wymienionych obszarów: zbudowaniu właściwej pozycji firmy, zlokalizowaniu negatywnych opinii i poprowadzeniu merytorycznych dyskusji, których celem będzie zakończenie aktualnych kryzysów.

Monitoring i mierzenie efektów

Świat online ma znaczącą przewagę nad pozostałymi kanałami, gdyż umożliwia on szybkie sprawdzanie i reagowania na nowo pojawiające się opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Dodatkowo pozwala na łatwiejsze generowanie i bardziej precyzyjne opisywanie wyników, co przekłada się na przygotowywanie raportów zawierających duże ilości danych. W następstwie czego, możemy zaplanować i wdrożyć ściśle określone działania, które przyniosą pożądane efekty.

PR Online

Żyjemy w świecie, gdzie każdy z nas jest nieustannie oceniany. Ta sama sytuacja dotyczy także marek. Jeśli prowadzisz firmę, to aktualne platformy umożliwiają Twoim Klientom szereg możliwości w przypadku wystawiania ocen. Z tego względu dobrze jest znać bohaterów, którzy potrafią szybko działać i bezbłędnie reagować na słowa fanów. Szereg wdrażanych przez nas rozwiązań jak monitorowanie wypowiedzi Klientów oraz prowadzenie merytorycznych dyskusji, mają jeden cel – zadbać, abyś w ocenie końcowej otrzymał najwyższą notę i stał się bohaterem w oczach swoich Klientów.

PR Online – Jak działamy?

W ramach naszej współpracy otrzymujesz opiekę dedykowanego accounta oraz zespołu specjalistów od działań PR-owych. Razem z Tobą omawiamy plan proponowanej strategii i na bieżąco będziemy raportować Ci wyniki.
Sprawimy że Twoja marka będzie bardziej widoczna i rozpoznawalna.
Każde z comiesięcznych podsumowań zawiera analizę działań i propozycję na kolejne tygodnie.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,

weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

10 + 3 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.