PR ONLINE

PR ONLINE

Jako dom mediowy zwracamy szczególną uwagę na planowanie kampanii w świecie online. Chociaż w dalszym ciągu radio, telewizja i prasa to ważne elementy w zakupie mediów, to działania digitalowe oferują znacznie więcej możliwości i to przy różnej wielkości budżetach. Co więcej, chociaż tradycyjne media nadal są konsumowane, to jednak znaczna część odbiorców pooszukuje odpowiedzi online.

Jeśli Twoja firma jest już obecna w Internecie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Konsumenci pozostawiają w różnych miejscach opinie na temat Twoich produktów lub usług, które niestety nie zawsze są pochlebne. Z tej potrzeby podjęliśmy decyzję o stworzeniu w naszych strukturach działu PR-u online, który zadba o pozytywny wizerunek Twojej firmy.

PR ONLINE

Działania Online

Wskażemy Ci właściwą drogą i wykreujemy wizerunek Twojej marki w Internecie, poprzez zaplanowanie dedykowanych akcji. W zależności od potrzeb skupimy się na jednym lub kilku z wymienionych obszarów: zbudowaniu właściwej pozycji firmy, zlokalizowaniu negatywnych opinii i poprowadzeniu merytorycznych dyskusji, których celem będzie zakończenie aktualnych kryzysów.

Monitoring i mierzenie efektów

Świat online ma znaczącą przewagę nad pozostałymi kanałami, gdyż umożliwia on szybkie sprawdzanie i reagowania na nowo pojawiające się opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Dodatkowo pozwala na łatwiejsze generowanie i bardziej precyzyjne opisywanie wyników, co przekłada się na przygotowywanie raportów zawierających duże ilości danych. W następstwie czego, możemy zaplanować i wdrożyć ściśle określone działania, które przyniosą pożądane efekty.

PR Online

Żyjemy w świecie, gdzie każdy z nas jest nieustannie oceniany. Ta sama sytuacja dotyczy także marek. Jeśli prowadzisz firmę, to aktualne platformy umożliwiają Twoim Klientom szereg możliwości w przypadku wystawiania ocen. Z tego względu dobrze jest znać bohaterów, którzy potrafią szybko działać i bezbłędnie reagować na słowa fanów. Szereg wdrażanych przez nas rozwiązań jak monitorowanie wypowiedzi Klientów oraz prowadzenie merytorycznych dyskusji, mają jeden cel – zadbać, abyś w ocenie końcowej otrzymał najwyższą notę i stał się bohaterem w oczach swoich Klientów.

PR Online – Jak działamy?

W ramach naszej współpracy otrzymujesz opiekę dedykowanego accounta oraz zespołu specjalistów od działań PR-owych. Razem z Tobą omawiamy plan proponowanej strategii i na bieżąco będziemy raportować Ci wyniki.
Sprawimy że Twoja marka będzie bardziej widoczna i rozpoznawalna.
Każde z comiesięcznych podsumowań zawiera analizę działań i propozycję na kolejne tygodnie.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

8 + 5 =

PR ONLINE
5 (100%) 26 votes