FACEBOOK MARKETING

Fanpage od zera… do bohatera

Facebook to potężne narzędzie komunikacji z potencjalnymi Klientami. To naturalne środowisko Twojej grupy docelowej. My wiemy, jak odpowiednio dotrzeć do odbiorców, przekształcić zaangażowanie i reakcje fanów w kliki „KUP TERAZ” na Twojej stronie.

Fanpage i kampanie Facebook Ads

Prowadzenie fanpage’a

Dobrze prowadzony fanpage to nie „tablica ogłoszeniowa”, ale platforma komunikacji z Twoją grupą docelową – działająca w obie strony i umożliwiającą natychmiastowy feedback. Zaangażowani fani na Facebooku to Twoi potencjalni Klienci.

Kampanie Facebook Ads

Facebook umożliwia dotarcie do precyzyjnej grupy docelowej. Content Hero potrafi korzystać z potęgi systemu reklamowego Facebook Ads. Kreujemy odpowiedni przekaz do odpowiednich odbiorców. Tymczasem Twoja grupa Klientów powiększa się…

Społeczność potencjalnych Klientów

Facebook marketing opiera się na bliskiej relacji między firmą, a grupą docelową. Dlatego tak ważne jest sprawienie, by w mediach społecznościowych odbiorca poczuł pozytywne emocje związane z Twoją firmą. Jeśli tak się stanie – zostanie Klientem. Parafrazując Catwoman (w wolnym tłumaczeniu) „Fani nie przychodzą, kiedy ich się woła, ale kiedy mają na to ochotę”. A my potrafimy ich zachęcić…

Jak działamy?

Na początku poznajemy Twoją firmę i Twoje potrzeby. Następnie tworzymy indywidualną strategię działania na Facebooku. Otrzymasz od nas pełen pakiet usług graficznych i copywriterskich oraz propozycję działań. Po wdrożeniu strategii, na bieżąco optymalizujemy działania, by były jak najskuteczniejsze.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Idzikowskiego 2F lok 37 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

8 + 13 =

Facebook
5 (100%) 25 votes
KONTAKT
close slider
Zapytaj
o szczegóły oferty