FACEBOOK MARKETING

Fanpage od zera… do bohatera

Facebook to potężne narzędzie komunikacji z potencjalnymi Klientami. To naturalne środowisko Twojej grupy docelowej. My wiemy, jak odpowiednio dotrzeć do odbiorców, przekształcić zaangażowanie i reakcje fanów w kliki „KUP TERAZ” na Twojej stronie.

Fanpage i kampanie Facebook Ads

Prowadzenie fanpage’a

Dobrze prowadzony fanpage to nie „tablica ogłoszeniowa”, ale platforma komunikacji z Twoją grupą docelową – działająca w obie strony i umożliwiającą natychmiastowy feedback. Zaangażowani fani na Facebooku to Twoi potencjalni Klienci.

Kampanie Facebook Ads

Facebook umożliwia dotarcie do precyzyjnej grupy docelowej. Content Hero potrafi korzystać z potęgi systemu reklamowego Facebook Ads. Kreujemy odpowiedni przekaz do odpowiednich odbiorców. Tymczasem Twoja grupa Klientów powiększa się…

Społeczność potencjalnych Klientów

Facebook marketing opiera się na bliskiej relacji między firmą, a grupą docelową. Dlatego tak ważne jest sprawienie, by w mediach społecznościowych odbiorca poczuł pozytywne emocje związane z Twoją firmą. Jeśli tak się stanie – zostanie Klientem. Parafrazując Catwoman (w wolnym tłumaczeniu) „Fani nie przychodzą, kiedy ich się woła, ale kiedy mają na to ochotę”. A my potrafimy ich zachęcić…

Jak działamy?

Na początku poznajemy Twoją firmę i Twoje potrzeby. Następnie tworzymy indywidualną strategię działania na Facebooku. Otrzymasz od nas pełen pakiet usług graficznych i copywriterskich oraz propozycję działań. Po wdrożeniu strategii, na bieżąco optymalizujemy działania, by były jak najskuteczniejsze.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Idzikowskiego 2F lok 37 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

8 + 15 =

Facebook
5 (100%) 26 votes
KONTAKT
close slider
Zapytaj
o szczegóły oferty

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.