PROWADZENIE FACEBOOKA

Prowadzenie Facebooka

To jedna z najbardziej popularnych platform społecznościowych na świecie, dlatego jest potężnym narzędziem komunikacji z potencjalnymi Klientami. Stanowi on naturalne środowisko Twojej grupy docelowej. Skąd to wiemy? Społeczność Facebooka jest tak zróżnicowana i szeroka, że przy publikacji odpowiednich treści znajdziesz na nim konsumentów, którzy będą zainteresowani Twoją usługą. Jako agencja wiemy, jak dotrzeć do odbiorców, a także przekształcić zaangażowanie i reakcje fanów w ruch na Twojej stronie, który przełoży się na sprzedaż.

Prowadzenie Facebooka & Facebook Ads

Prowadzenie Facebooka – od czego zaczynamy?

Dobrze prowadzony fanpage to nie „tablica ogłoszeniowa”, ale platforma komunikacji z Twoją grupą docelową – działająca w obie strony i umożliwiającą natychmiastowy feedback. Zaangażowani fani na Facebooku to Twoi potencjalni Klienci.

Dla każdego Klienta odpowiednio przygotowujemy i integrujemy fanpage, który stanowi podstawę do dalszych działań.
Kolejnym ważnym elementem jest zbudowanie strategii i ustalenie celów, które wspólnie chcemy osiągnąć. Poprzez zaplanowanie odpowiednich treści i przygotowanie wizualnie spójnych postów z dotychczasowymi Twoimi materiałami zdobędziemy Klientów, na których Ci zależy.

Prowadzenie profilu na Facebooku (i nie tylko)

Fanpage jest idealnym miejscem, gdzie nie tylko możesz prezentować swoje usługi bądź produkty, ale także edukować Klientów lub odpowiadać na ich problemy. Pamiętaj! Wzbudzenie zainteresowania na Facebooku i zdobycie interakcji to krok do zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie.

W ramach współpracy z chęcią zajmiemy się rozwojem Twoich grup, wydarzeń czy też kampaniami reklamowymi!

Twoi Klienci są na Facebooku

To nikt inny jak Twoi obecni jak i potencjalni Klienci. Jak do nich dotrzeć? Trzeba ich zrozumieć. Na początku naszej współpracy zaczynamy od analizy grupy, a następnie sprawdzamy, które treści są dla nich najbardziej interesujące. Naszym celem jest nawiązanie więzi między Twoją marką, a konsumentami. Facebook jest także idealnym kanałem, w którym możesz prowadzić rozmowy ze swoimi Klientami i poznać ich tajemnice, które pomogą Ci podbić rynek

Kampanie Facebook Ads

Facebook oferuje szeroki wachlarz reklam, dzięki którym można precyzyjnie dotrzeć do grupy docelowej. Jako agencja z kilkuletnim doświadczeniem, która prowadzi fanpage w różnych branżach potrafimy wykorzystać potencjał tego systemu reklamowego. Kierujemy odpowiednie treści do wybranych odbiorców i analizujemy ruch na Twojej stronie. Co Ty, dzięki temu osiągasz? Twoja grupa Klientów nieustannie się powiększa, a osoby które już raz skorzystały z Twojej usługi, zostają z Tobą na dłużej.

Prowadzenie Facebooka – Jak działamy?

Na początku poznajemy Twoją firmę, Klientów i ich potrzeby. Następnie tworzymy indywidualną strategię opartą na odpowiednich treściach i odpowiednio przygotowanych materiałach wizualnych. Prowadzimy także nieustanną analizę podjętych działań, aby osiągnąć założone cele. Co otrzymujesz w ramach naszej współpracy? Pełen pakiet usług graficznych i copywriterskich oraz doradztwo w sprawie bieżących działań. Do każdego Klienta przypisujemy odpowiedni zespół grafika oraz social media managera, a w sprawie bieżących akcji, kontaktuje się z Tobą dedykowany account.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

10 + 8 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej