SEO Copywriting

SEO Copywriting

Działania SEO to szereg wdrożeń mających na celu poprawienie treści i ruchu na Twojej stronie, aby witryna osiągała lepsze pozycje w wynikach organicznych wyszukiwarki. SEO Copywriting jest jednym z elementów działań SEO. Bazuje on na przedstawieniu treści w ściśle określony i właściwy sposób. SEO Copywriting jest także procesem, dlatego wymaga dłuższego czasu pracy niż działania SEM, aby Twoja firma trafiła do pierwszych wyników wyszukiwań.

SEO Copywriting

Moc słów

Dedykowani copywriterzy SEO w naszej agencji posiadają specjalną moc, która nie tylko pozwala na pisanie tekstów w oparciu o odpowiednie słowa kluczowe, ale również potrafią poznać potrzeby czytelników i sprytnie je wykorzystać. Dodatkowo jako certyfikowany Partner Google jesteśmy na bieżąco ze zmianami algorytmu, więc możesz mieć pewność, że odpowiednio przygotowane przez nas komunikaty, zapewnią Ci wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Nie stosujemy praktyk, które są kwalifikowane do działań Black Hat SEO, dlatego współpraca z nami to również gwarancja bezpieczeństwa.

Jakość fraz kluczowych

Sprawnie i szybko zadbamy o stworzenie dla Ciebie treści, które zawierają odpowiednie frazy kluczowe. Powinny być one nie tylko bezpośrednio związane z Twoją branżą, ale również zawierać słowa, która są chętnie wyszukiwane prze Twoich potencjalnych Klientów. W tym miejscu ważnym elementem pracy naszej agencji jest odpowiednie zrozumienie szeregu Twoich usług, poznanie Twojej aktualnej bazy klientów jak i odpowiedni research. Wykonujemy go na początku każdej współpracy, aby móc Ci przedstawić listę najlepiej dopasowanych do Ciebie haseł, które również wpisują się w najnowsze trendy i są najbardziej optymalne dla Twojej firmy.

Działanie nieszablonowe

Większość agencji testuje i wprowadza najlepsze rozwiązania dla swoich Klientów. Jednak my jako ekipa super bohaterów, wychodzimy poza ścisłe ramy i planujemy kampanie oparte na świeżo pojawiających się trendach i nowinkach branżowych. Śledzimy także rozwój Twojej branży, aby Twoja strona zawierała jak najbardziej aktualne informacje. Nietuzinkowe podejście do każdego Klienta, pozwala nam na zaproponowanie Ci ciekawych rozwiązań i wprowadzenie działań opartych na najnowszych funkcjonalonościach.

Jak działamy?

Jasno i zrozumiale. Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania i zaproponujemy Ci najbardziej efektywne procesy, który szybko i sprawnie wdrożymy. Każdy z naszych Klientów w ramach współpracy otrzymuje opiekę dedykowanego accounta oraz zespołu specjalistów od SEO Copywritingu.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

2 + 6 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej