SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

Szkolenia Zamknięte

Szkolenia zamknięte to odpowiedź zespołu Content Hero na potrzeby firm chcących przeszkolić swój zespół.
W formule szkoleń dedykowanych dopasujemy program szkolenia, termin i trenerów prowadzących do Twoich potrzeb i poziomu wiedzy uczestników.
Szkolenia prowadzimy we wszystkich zakresach digital marketingu jak również marketingu tradycyjnego.

Szkolenia Dedykowane 
Korzyści i modele współpracy

Szkolenie w siedzibie Klienta

Intensywne szkolenie z digital marketingu może odbyć się w siedzibie Twojej firmy. W zależności od liczby osób wystarczy nam pokój lub sala szkoleniowa. Konieczne jest jednak miejsce na projektor (weźmiemy go ze sobą) oraz dostęp do Internetu.
Szkolenie to w rzeczywistości warsztaty w których kluczowe jest „przeklikanie” przez uczestników wszystkich kluczowych elementów poruszanych podczas szkolenia.
Jeśli nie posiadasz odpowiedniej sali w swoim biurze spokojnie możemy wspólnie wybrać najbliższą Ciebie salę szkoleniową!

Blended Learning = Szkolenie Stacjonarne + Online

Trudne przypadki, systemy reklamowe, szeroki zakres szkolenia, uczestnicy z podstawową wiedzą.
W tym przypadku warto rozważyć szkolenie w formule Blended Learning czyli szkolenie Online, które uczestnicy odbywają przed szkoleniem stacjonarnym.
Przerobienie materiałów zawartych w kursie online pozwoli wyrównać poziom wiedzy wszystkich uczestników oraz „wyciągnąć” o wiele więcej wartości od Trenera podczas szkolenia Stacjonarnego.

Standardy Content Hero

1. Intensywność – szkolenia odbywają się w formule intensywnych warsztatów. Podczas szkoleń Content Hero nie ma miejsca na lanie wody albo opowiadanie powszechnie znanych faktów. Liczy się tzw. „mięso” czyli wiedza przynosząca efekty, za które płaci Klient.
2. Praca grupowa – Praca w grupach. Planowanie strategii. Brainstorm. Im więcej głów tym lepsze pomysły na kampanie reklamowe. Praca grupowa jest nieodzownym elementem naszych szkoleń.
3. Tryb Warsztatowy – praktyka. Praca na komputerach. „Przeklikiwanie” się przez systemu reklamowe i aplikacje. Tak wyglądają warsztaty. Minimum PowerPoint’a – Maximum praktyki.
4. Praca z Trenerem – Trener jako praktyk jest dla uczestników. Dzieli się wiedzą i doświadczeniem lecz nie tym wyczytanym w książkach lecz wyniesionym z praktycznych kampanii prowadzonych przez Content Hero.
5. Kompleksowość – Program szkolenia jest dopasowywany tak by wyczerpać go w całości. Nie ma mowy o „szkoleniach uzupełniających” lub dodatkowych up-sellach. Po szkoleniu w Content Hero masz wyjść z pełną wiedzą w danym zakresie.
6. Konsultacje – Po szkoleniu Trener nie „ucieka” do domu. Pozostajemy w sali służąc radą, case’ami, historiami czy też wdrożeniami jakie wprowadziliśmy. Cel jest jeden – odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników.

Szkolenia Online

Na potrzeby szkoleń w formule Blended Learning oraz dla osób chcących odbyć tylko szkolenie online prowadzone przez Trenerów Content Hero służymy dostępem do szkoleń VOD zawierających aktualną wiedzę poruszaną także na szkoleniach stacjonarnych.
Szkolenia online dostępne są w tematach:
Facebook Marketing – Reklama na Facebooku – Szkolenie z Instagrama – Tworzenie Grafiki Online

Wkrótce pojawią się także kolejne bloki szkoleniowe i tematy!

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

10 + 6 =

Szkolenia Dedykowane
4.9 (98.26%) 23 votes