Video marketing

VIDEO MARKETING

Filmy to jedna z najskuteczniejszych form dotarcia do grupy docelowej. Video przykuwa uwagę odbiorcy, pozwala przekazać odpowiedni komunikat i… jest wspierane przez algorytmy social media, dzięki czemu zyskuje coraz większy zasięg.

Video marketing

Filmy i animacje

Przygotujemy profesjonalne spoty, filmy i animacje. Napiszemy scenariusze, dostosujemy kreacje intro i outro do identyfikacji wizualne, nagramy materiał, stworzymy animacje, dostosujemy format i przekaz do strategii firmy.

Moc targetowania

Wizualny świat social media to moc możliwości. Zarówno YouTube, jak i Facebook oferują dotarcie do ściśle określonej grupy odbiorców. Wystarczy tylko… odpowiednio je wykorzystać

Relacje live i webinary

Zwróć się bezpośrednio do swojego Klienta. Porozmawiaj z nim. Pomożemy Ci przygotować się do webinaru, przeprowadzić relację z wydarzeń. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i zapleczem technicznym.

Jak działamy?

Do Twojej dyspozycji jest zespół grafików, animatorów i montażystów, którzy przygotują profesjonalne materiały video.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

   Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

15 + 4 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej