WEB DESIGN & E-COMMERCE

Web Design & E-Commerce

Łączymy kompetencje domu mediowego i agencji marketingowej, dlatego oferujemy szereg działań poprzedzających zaplanowanie kampanii i zakup mediów. Przy budowaniu marki niezwykle ważnym elementem jest zadbanie o odpowiedni wygląd strony zarówno pod kątem technicznym jak i wizualnym, czyli web design. Celem usługi jest nie tylko stworzenie witryny, która przyciągnie Twoich konsumentów, ale także zbudowanie jej w taki sposób, aby można było w oparciu o nią zaplanować efektywne kampanie. Jeśli Twoja marka prowadzi również sprzedaż w sklepie internetowym, w tym wypadku także należy zadbać o właściwe parametry techniczne oraz aspekt wizualny. Pamiętaj! Tylko zintegrowane działania przynoszą pożądane efekty.

WEB DESIGN & E-COMMERCE

Web Design

Przy projektowaniu stron każdą rozmowę z Klientem rozpoczynamy od zrozumienia wartości jego marki, określenia celów sprzedażowych oraz poznania grupy docelowej. Ta wiedza pozwala nam zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Na Web Design możemy spojrzeć dwutorowo. Z jednej strony zadbamy o to, aby Twoja witryna posiadała odpowiednie parametry techniczne np. aby odpowiedni podział podstron umożliwiał zbudowanie efektywnych kampanii reklamowych w przyszłości oraz pozwalał użytkownikom na łatwą nawigację. Z drugiej strony dobierzemy odpowiednią oprawę graficzną, aby witryna była nie tylko czytelna, ale także zgodna z wartościami Twojej marki i przede wszystkim atrakcyjna dla użytkowników.

E-Commerce Design

Budowa sklepu internetowego, czyli e-commerce rządzi się podobnymi prawami co Web Design. W czasie projektowania sklepu skupiamy się na dwóch głównych aspektach: zastosowaniu odpowiednich parametrów technicznych oraz jasnym i czytelnym stworzeniu kreacji. Istotnym aspektem sklepów internetowych jest odpowiednia jakość zawartych na nich zdjęć. Jeśli jeszcze nie podjąłeś działań w tę stronę, przemyśl to, gdyż jedna profesjonalna sesja może Ci zapewnić dużo większy zwrot z inwestycji niż kilka nieprofesjonalnych fotografii. W zrealizowaniu i przeprowadzeniu produktowej sesji zdjęciowej także może Ci pomóc nasza team superheroes.

Jak działamy?

W ramach naszej współpracy otrzymasz research konkurencji, makietę strony wraz z proponowanymi wdrożeniami wpisującymi się w twój budżet oraz pełną opiekę techniczną i graficzną. Dla ułatwienia kontaktu i usprawnienia prac otrzymasz także opiekę dedykowanego accounta.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

6 + 14 =

WEB DESIGN & E-COMMERCE
5 (100%) 26 votes