WEB DESIGN & E-COMMERCE

Web Design & E-Commerce

Łączymy kompetencje domu mediowego i agencji marketingowej, dlatego oferujemy szereg działań poprzedzających zaplanowanie kampanii i zakup mediów. Przy budowaniu marki niezwykle ważnym elementem jest zadbanie o odpowiedni wygląd strony zarówno pod kątem technicznym jak i wizualnym, czyli web design. Celem usługi jest nie tylko stworzenie witryny, która przyciągnie Twoich konsumentów, ale także zbudowanie jej w taki sposób, aby można było w oparciu o nią zaplanować efektywne kampanie. Jeśli Twoja marka prowadzi również sprzedaż w sklepie internetowym, w tym wypadku także należy zadbać o właściwe parametry techniczne oraz aspekt wizualny. Pamiętaj! Tylko zintegrowane działania przynoszą pożądane efekty.

WEB DESIGN & E-COMMERCE

Web Design

Przy projektowaniu stron każdą rozmowę z Klientem rozpoczynamy od zrozumienia wartości jego marki, określenia celów sprzedażowych oraz poznania grupy docelowej. Ta wiedza pozwala nam zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Na Web Design możemy spojrzeć dwutorowo. Z jednej strony zadbamy o to, aby Twoja witryna posiadała odpowiednie parametry techniczne np. aby odpowiedni podział podstron umożliwiał zbudowanie efektywnych kampanii reklamowych w przyszłości oraz pozwalał użytkownikom na łatwą nawigację. Z drugiej strony dobierzemy odpowiednią oprawę graficzną, aby witryna była nie tylko czytelna, ale także zgodna z wartościami Twojej marki i przede wszystkim atrakcyjna dla użytkowników.

E-Commerce Design

Budowa sklepu internetowego, czyli e-commerce rządzi się podobnymi prawami co Web Design. W czasie projektowania sklepu skupiamy się na dwóch głównych aspektach: zastosowaniu odpowiednich parametrów technicznych oraz jasnym i czytelnym stworzeniu kreacji. Istotnym aspektem sklepów internetowych jest odpowiednia jakość zawartych na nich zdjęć. Jeśli jeszcze nie podjąłeś działań w tę stronę, przemyśl to, gdyż jedna profesjonalna sesja może Ci zapewnić dużo większy zwrot z inwestycji niż kilka nieprofesjonalnych fotografii. W zrealizowaniu i przeprowadzeniu produktowej sesji zdjęciowej także może Ci pomóc nasza team superheroes.

Jak działamy?

W ramach naszej współpracy otrzymasz research konkurencji, makietę strony wraz z proponowanymi wdrożeniami wpisującymi się w twój budżet oraz pełną opiekę techniczną i graficzną. Dla ułatwienia kontaktu i usprawnienia prac otrzymasz także opiekę dedykowanego accounta.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,

weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

8 + 9 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.