Powered by ContentHero

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie w Google w Content Hero to:

 • audyt i analiza Twojej strony www przed rozpoczęciem prac
 • naniesienie wymaganych przez Google korekt w kodzie, metatagach i innych kluczowych elementach strony www
 • rozwijanie Twojej strony pod kątem treści w ramach umowy bez dodatkowych płat
 • bezpieczne pozycjonowanie bazujące na content marketingu
 • stały monitoring pozycji
 • czytelne i klarowne comiesięczne raporty 
 • support profesjonalnego zespołu pozycjonerów
 • współpracę na zasadzie Win-Win
Zamów bezpłatną wycenę:
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Pozycjonowanie w Google to inwestycja, która
daje realny zwrot!

Codziennie z Google korzysta 95% Polskich internautów!

Jest to ogromna grupa osób, która szuka odpowiedzi na swoje problemy i bolączki a która to może stać się w przyszłości Twoimi Klientami.

Pamiętaj też, że zgodnie z zasadą Pareto w biznesie 80% czasu powinno być poświęcane na działania sprzedażowe i docieranie do nowych Klientów!

Chcesz wiedzieć więcej jak w Content Hero pozycjonujemy w Google strony i sklepy?  
Kliknij w link „czytaj więcej”

czytaj więcej

Jak w Content Hero podchodzimy do tematu pozycjonowania w Google stron i sklepów internetowych… czyli czego możesz oczekiwać przy współpracy z naszym zespołem:

 1. Poznanie Twoich oczekiwań i celów – pierwszym etapem jest poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań. Na tym etapie możesz liczyć na nasze doradztwo i podpowiedź czy działania SEO w Google są dla Ciebie czy może warto pomyśleć nad innymi formami promocji.
 2. Audyt strony www – kolejnym krokiem jest analiza Twojej strony internetowej  Sprawdzamy jak wygląda widoczność w Google Twojej strony www, jak jest zbudowana pod kątem technicznym i jakich korekt wymaga. Nie ma sensu bowiem pozycjonować w Google strony która nie spełnia wymagań w Google – będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto.
 3. Analiza działań konkurencji w Google – kolejnym elementem jest analiza Twojej konkurencji w Google. Dokonujemy przeglądu głównych konkurentów oraz ich widoczności w wyszukiwarce.
 4. Prace optymalizacyjne na stronie www  – jeśli pojawią się rzeczy do poprawy na stronie www pomożemy Ci je usunąć przed przystąpieniem do prac pozycjonerskich off-site. Jeśli natomiast Twój system nie pozwala na dostęp dla naszego specjalisty przygotujemy listę zmian, które nanieść będzie musiał wykonawca Twojego serwisu.
 5. Produkcja contentu i SEO on-site – na tym etapie zajmujemy się pozycjonowaniem on-site i ciągłą rozbudową struktury Twojego serwisu.
 6. Link building przez content marketing – na tym etapie pozyskujemy wartościowe link kierujące do Twojej strony www wpływające na zaufanie i pozycję w SERP.
 7. Raportowanie, analiza, optymalizacja – oczywiście wszystkie działania jakie podejmujemy otrzymujesz w postaci raportów. Nasz zespół monitoruje efekty pozycjonowania w Google i podejmuje działania optymalne dla zwiększenia pozycji Twojej strony w Google SERP.

Coraz wyższe pozycje

Pozycjonowanie w Google to długotrwały proces, którego efektem są stałe i pewne oraz wysokie pozycje w Google SERP (wynikach wyszukiwania).

Bezpieczeństwo i elastyczna współpraca

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa jeśli chodzi o działania SEO – zgodne z wytycznymi Google.

Dodatkowo oferujemy elastyczne modele współpracy BEZ długoterminowych umów czy zobowiązań.

Zwrot z inwestycji

SEO się po prostu opłaca. Kliknięcia w linki widoczne w wynikach SEO w odróżnieniu od Google Ads są bezpłatne. Oznacza to że jeśli wypozycjonujemy Twoją stronę na popularną frazę możesz generować ruch idący w tysiące wizyt totalnie bezpłatnie.

Ile kosztuje pozycjonowanie w Google?

Pozycjonowanie w Google daje Ci możliwość dotarcia do ponad 95% Polaków szukających odpowiedzi właśnie w Google.
To miejsce do sprzedaży, generowania ruchu, budowania zaufania i wizerunku.

Dlatego zastanów się czy warto powierzyć ten kanał komunikacji „bylekomu” czy warto zespołowi naszej agencji social media  zaufać certyfikowanym profesjonalistom?

SEO lokalne

Zaczyna się już od 300 zł/netto za miesiąc.

Sprawdź naszą ofertę Reklamy Lokalnej

SEO Basic

Pozycjonowanie w Google w wersji Basic zaczyna się już od 650 zł/netto za miesiąc.

SEO PRO

Pozycjonowanie w Google w wersji PRO zaczyna się od 1200 zł/netto za miesiąc a finalna cena użalezniona jest od wielu czynników. 

Pozycjonowanie w Google – korzyści

Poznaj korzyści z pozycjonowania Twojej strony www w Google!

Sprawdź jakie zalety niesie za sobą SEO z Content Hero.

czytaj więcej

Prowadzenie działań typu pozycjonowanie strony www lub sklepu internetowego w Google może przynieść wiele korzyści dla Twojego biznesu. Oto kilka z nich:

 • Zwiększenie widoczności – Pozycjonowanie strony www lub sklepu internetowego w Google pozwala na zwiększenie widoczności Twojej firmy w wyszukiwarkach. Dzięki temu klienci łatwiej znajdą Twoją stronę i będą bardziej skłonni do dokonania zakupu.
 • Generowanie ruchu – Działania związane z pozycjonowaniem strony www lub sklepu internetowego w Google mają na celu zwiększenie wartościowego ruchu na Twojej stronie. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania przekłada się na większą ilość odwiedzin, co zwiększa szansę na zwiększenie sprzedaży.
 • Budowanie zaufania – Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google pozwala na budowanie zaufania wśród klientów. Klienci mają tendencję do uważania, że firmy na czele wyników wyszukiwania są bardziej wiarygodne i wartościowe.
 • Wzrost sprzedaży – Działania związane z pozycjonowaniem strony www lub sklepu internetowego w Google przekładają się na wzrost sprzedaży. Im wyżej Twoja strona w wynikach wyszukiwania, tym większa szansa, że klienci dokonają zakupu.
 • Analiza – Działania związane z pozycjonowaniem strony www lub sklepu internetowego w Google wymagają analizy i monitorowania. Dzięki temu możesz śledzić skuteczność swoich działań i dostosowywać swoją strategię do potrzeb rynku.

Audyt i optymalizacja

Jako profesjonaliści na samym początku dokonujemy audytu strony www/sklepu i wskazujemy błędy konieczne do naprawienia przed przystąpieniem do dalszych prac. Bez naprawienia błędów i optymalizacji proces pozycjonowania nie ma sensu.

Bezpieczne pozycjonowanie

Stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone i bezpieczne metody pozycjonowania bazujące na profesjonalnej optymalizacji strony www pod wytyczne Google oraz content marketingu.

Raporty efektywności

Każdy klient otrzymuje comiesięczne raporty z wykonanych prac i efektów (obecnych pozycji na określone frazy).

Linkbuilding PRO

Stosujemy autorską technikę linkbuildingu PRO. Więcej informacji o tej technice otrzymasz od naszego konsultanta.

Dlaczego warto zlecić nam pozycjonowanie w Google:

Czy:
Sam prowadzisz stronę www i nie masz już na to siły, czasu, chęci?
Kolejny freelancer, lub tania agencja bierze pieniądze za nic a Twoje pozycje ani drgną?
Musisz dopłacać za dziwne usługi, które nie wiesz czy w ogóle działają?
Raporty są niezrozumiałe, wyników brak, Klientów brak i po prostu działania nie przynoszą efektów?

A może chcesz by:
Twoja strona była szybka i coraz bardziej widoczna w Google?
By pojawiały się na niej treści atrakcyjne i generujące zapytania?
Chcesz pozyskać wartościowych Klientów zainteresowanych Twoim biznesem?
Chcesz uwolnić swój czas i zająć się prowadzeniem firmy a nie „pilnowaniem podwykonawcy”?

Pamiętaj też, że wpływ na SEO ma profesjonalne prowadzenie fanpage i prowadzenie LinkedIn.

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś „TAK” to znak, że powinieneś powierzyć nam pozycjonowanie w Google Twojej strony www!

Jak wygląda pozycjonowanie w Google?

Jeśli rozważasz przekazanie nam pozycjonowanie w Google Twojej strony koniecznie musisz poznać etapy i złote zasady współpracy.

Bez umowy
długoterminowej

Nasza umowa jest zawierana na czas nieokreslony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Oznacza to że, możesz spać spokojnie wiedząc, iż nie wiąże Ciebie żaden długoterminowy kontrakt. 

Dopóki jesteś zadowolony z obsługi, komunikacji z nami, postów, kreacji, efektów reklam, naszej kreatywnośći do tego momentu współpracyjemy 😉

To my tworzymy treści – Ty je tylko akceptujesz

To nasz zespół: social media manager, grafik, copywriter są od tego by tworzyć treści na Twój fanpage. Ty przekazujesz tylko informacje o Twoich celach, promocjach. Zdjęcia z sesji, brief, link do oferty a nasz zespół sam zrobi Research, przeanalizuje konkurencję, przygotuje posty, szablony graficzne i harmonogram publikacji, który zawsze masz do akceptacji przed publikacją.

Kontakt i Doradztwo

W Content Hero standardem jest profesjonalna obsługa Klienta. Zawsze odbierzemy od Ciebie telefom lub oddzwonimy ASAP. Zawsze odpisujemy na maile. Niby oczywiste a jednak wielu naszych Klientów docenia tryb działania i poziom obsługi w naszej agencji social media

Omnichannel

Nasz CEO ma „bzika” na punkcie efektywności działań w Internecie dlatego też chcąc dostarczyć najlepsze efekty w ramach budżetu.

Kliknij tu by się z nami skontaktować 😉

Oceń
[Total: 1 Średnia: 5]