COPYWRITING

Mocne słowa w służbie Twojego biznesu

Copywriting to nie tylko chwytliwe hasła i slogany. To część jednego z najpotężniejszych trendów w reklamie – content marketingu (copywriting na blogi). To też narzędzie pozycjonowania (SEO copywiritng). Bez tekstów nie byłoby też postów i kampanii w social mediach. W Content Hero władamy słowem i panujemy nad jego potężną mocą! Ku chwale Twojego biznesu!

Copywriting

Krótkie formy copywriterskie

Hasła, slogany, notki, posty i treści kampanii w social mediach… Krótkie formy copywriterskie wzbudzają emocje, informują, a ostatecznie zachęcają do zapoznania się z Twoim produktem lub Twoją usługą. Czasem jedno słowo potrafi zdziałać cuda!

Dłuższe formy copywriterskie

Blogi, treści na stronę www, artykuły sponsorowane, artykuły na LinkedIn, scenariusze spotów reklamowych… Dobry copywriting buduje Twój content marketing. Dzięki niemu możesz pozycjonować swoją stronę internetową, edukować grupę docelową, tworzyć pozytywny wizerunek i budować relację z Twoimi Klientami.

Dobre słowo = dobra sprzedaż

Copywriting to coś więcej niż słowa. Dobry copywriter potrafi zachęcić odbiorcę do zapoznania się z przekazem, wywołać emocje, zaangażować, a ostatecznie – słowo po słowie – poprowadzić odbiorcę do przycisku KUP TERAZ. Nie wystarczy „lekkie pióro”. Potrzeba znajomości technik copywriterskich i wyczucia specyfiki danej formy czy kanału dystrybucji treści. Krótko mówiąc – potrzeba superbohatera Content Hero!

Jak działamy?

Copywriting jest częścią strategii marketingowej. Dlatego zawsze dobieramy odpowiednie formy i treści do wymagań strategii. Przedstawimy Ci propozycje najefektywniejszych tekstów copywriterskich.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa
  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

12 + 5 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.