Copywriting

Copywriting przyjmuje rozmaite formy. Jako eksperci w tej dziedzinie, pomożemy Ci dopasować odpowiednie treści do oczekiwanych przez Ciebie wyników Twoich działań. Razem jesteśmy w stanie stworzyć wszystko, co będziesz chciał wykorzystać na potrzeby swojego biznesu.

Copywriting w Content Hero to:

  • atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji
  • tworzenie treści pod określony cel i grupę docelową
  • treści dopasowane do miejsca emisji (strona www, katalog, broszura, artykuł, blog, etc.)
  • tworzenie tekstów zapleczowych, SEO, redakcyjnych i eksperckich!
  • pisanie pod wytyczne Klienta lub Google (teksty SEO)
  • przekazanie pełni praw do tekstów
  • pomoc w wypromowaniu tekstów

Porozmawiajmy o współpracy

4 + 4 =

CZUJESZ, ŻE CZASAMI BRAKUJE CI SŁÓW?

W takich chwilach warto mieć w pobliżu profesjonalne i zaufane wsparcie, które pomoże Ci z każdym trudnym tematem. Mamy nieograniczone zasoby słów, które połączymy dla Ciebie w artykuły, hasła reklamowe, posty, reklamy, bannery, a jak się postaramy to nawet w chwytliwe piosenki!
czytaj więcej

To właśnie copywriting supermoce Content Hero. Bo przecież w sytuacjach biznesowych zawsze musisz być przygotowany. Dobry copywriting musi wyróżniać się swobodą oraz umiejętnością budowania historii na każdy temat. Nie sztuką jest napisać techniczny opis lampy czy suchy opis wiadomości ze świata logistyki i transportu.

My potrafimy stworzyć bogaty storytelling, który nie tylko zbuduje zaufanie do Twojej marki, ale też nada jej wyjątkowej osobowości, która jest w tej chwili niezwykle ważna w internecie. Tylko taki copywriting naprawdę sprzedaje i sprawdza się w biznesie.

Copywriting stanowi jeden z fundamentów budowania firmy w sieci. Informuje, poprawia komunikację, buduje wizerunek oraz sprzedaje. Potrafimy użyć słów na wiele sposobów, a magia pisania jest dla nas wymarzonym wyzwaniem.

Copywriting w Content Hero

Stawiamy na rzetelną wiedzę oraz gruntowne przygotowanie. Nie zapomnimy też ubrać wszystko w formę, która przyciągnie Twoich czytelników, przekona ich do przeczytania z zainteresowaniem całego tekstu oraz da im wiedzę, której potrzebowali. Wpleciemy w treści odpowiednie frazy kluczowe oraz CTA, żeby publikowane teksty zawsze spełniały optymalnie swoją funkcję.

Wiemy, że słowo ma znaczenie oraz umiemy je wykorzystać tak, żeby zaczęło pracować dla Ciebie, przynosząc szereg korzyści. Naprawdę mówimy językami i z chęcią podzielimy się tą umiejętnością z Tobą. Jeśli chcesz zyskać mocny głos w Internecie, zgłoś się do nas już dziś.

SEO copywriting

W Content Hero stawiamy na wartościowe treści – nasi copywriterzy zapewniają teksty najwyższej jakości, które dodatkowo wspomagane są najlepszymi narzędziami na rynku.

Teksty piszemy zawsze dla ludzi. Nie zapominamy przy tym jednak o aspekcie marketingowym, czyli o robotach Google, które aktywnie skanują internet w poszukiwaniu jakościowych tekstów wartych zaindeksowania.

czytaj więcej
Copywriting SEO to specyficzna dziedzina pisania, w której oprócz przekazania w przystępnej i ciekawe formie istotnych treści, trzeba również zawrzeć konkretne frazy kluczowe, pamiętać o stylistyce teksty, zachować odpowiednie formatowanie treści, nadać poprawne metatagi, metaopisy oraz metatytuł, oraz wiele, wiele więcej. Wszystkie te zabiegi należy to oczywiście zrobić w sposób jak najbardziej naturalny, żeby tekst nie drażnił i dawał odbiorcom przyjemność z czytania. Wymaga to przestrzegania wielu zasad, związanych, chociażby z wyborem fraz oraz nasyceniem nimi zdań.

Dużym błędem początkujących copywriterów jest pisanie tekstów, które składają się wyłącznie z wybranych fraz. Na bieżąco śledzimy zmiany w SEO i najnowszych algorytmach oraz aktualizacjach, które są publikowane przez Google. Dzięki temu wiemy, co należy optymalizować w tekstach, aby całościowo były one nie tylko wysoko, ale też szybko pozycjonowane.

Najlepszym dowodem naszych działań jest oczywiście nasza strona! Jeśli trafiłeś do nas z wyszukiwarki Google, to chyba oczywiste, że nasz copywriting SEO działa, prawda? ????

Jakie podstawowe zalety ma dobry copywriting SEO? Przede wszystkim wpływa na pozycjonowanie strony, zwiększa ruch na stronie oraz jest dobrze odbierany przez roboty Google. Krótko mówiąc, teksty SEO poprawiają widoczność Twojej strony oraz pośrednio zwiększają sprzedaż, ponieważ plasując się wysoko w karcie wyszukań Google zdecydowanie podnosisz swoją szansę na odwiedziny organicznych użytkowników.

Copywriting po angielsku

Tworzone przez nas treści można wykorzystywać lokalnie lub wyprowadzać na szerokie wody międzynarodowego handlu. Żyjemy przecież w globalnej wiosce, co sprawia, że wiele sklepów online otwiera się z ofertą na zagraniczne rynki. Aby takie działania przynosiły wymierne rezultaty, trzeba przygotować odpowiednie treści w językach obcych. Najpowszechniej stosowanym jest oczywiście język angielski – uniwersalny, wygodny i praktyczny. Jeśli potrzebujesz zatem tekstów SEO, artykułów eksperckich, czy nawet postów na swoje media społecznościowe — skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Dzięki temu sprowadzisz ruch na swoją stronę, zbudujesz solidny wizerunek oraz zaczniesz sprzedawać na zagranicznych rynkach, zwiększając zasięg Twojego biznesu w sposób profesjonalny i naprawdę skuteczny.

Copywriting tekstów eksperckich

Chcesz promować się w intenrecie jako eksperta w dziedzinie, w której pracujesz, jednak nie masz czasu na regularne pisanie artykułów na swojego bloga, LinkedIna, czy inne media społecznościowe?

Dobrze napisany tekst zbuduje Twój wizerunek. My piszemy najlepsze teksty. Dzięki dogłębnego researchowi tworzomy eksperckie artykuły, które możesz umieszczać na portalach branżowych czy własnej stronie. Pamiętaj, że Twój wizerunek jest w XXI wieku równie istotny, jak wizerunek Twojej marki!

Zbudujemy Ci wizerunek solidnego profesjonalisty. Pomożemy dopiąć wszystko na ostatni guzik i jeśli chcesz, to również odpowiednio sformatujemy dla Ciebie wpis i udostępnimy go w wybranym przez Ciebie terminie. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie unikatowe i ciekawe artykuły eksperckie, które nie tylko zainteresują czytelnika, ale również pomogą zachęcić potencjalnych nabywców Twoich usług do kontaktu lub bezpośredniego zakupu.

Stawiamy na konkret i sprawdzone informacje. Wiemy też, jak ważny jest język branżowy, odpowiednio słownictwo, przy zachowaniu jednak zdrowego rozsądku, aby artykuł był zrozumiały dla docelowego odbiorcy. Jeśli zapragniesz jednak treści dla wąskiego środowiska branżowego, również sobie poradzimy. Wiemy, jak używać słów dla wyższej idei tak, żeby przynosiły Ci największe możliwe profity w każdej sytuacji.

Copywriting – etap

Każde zlecenie copywriterskie podlega tej samej procedurze:

Zlecenie + Brief

Otrzymując zlecenie na tekst prosimy o wypełnienie podstawowowego briefu dot. tekstu.

Research + Pisanie

Na podstawie briefu zbieramy informacje o tematyce, robimy research źródeł i na tej podstawie doświadczony copywriter tworzy unikalny tekst pisany w 100% przez człowieka.

Korekta + Publikacja

Do każdego tekstu przysługuje jedna tura poprawek aczkolwiek nie ukrywamy, że nasze teksty przechodzą w 93% „za pierwsyzm razem” bez poprawek 😉

Oczywiście na koniec otrzymujesz pełnięp raw do stworzonego tekstu.

Animacja nie ma sztywnych ram, a jej rodzaje i funkcje często się przenikają, co może utrudniać wybór. Rozumiemy to bardzo dobrze. Jeśli czujesz się przytłoczony lub zdezorientowany i nie możesz łatwo zdecydować, jaki rodzaj animacji będzie najbardziej korzystny dla Twojej marki, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

Oceń
[Total: 0 Średnia: 0]