COPYWRITING

Mocne słowa w służbie Twojego biznesu

Copywriting to nie tylko chwytliwe hasła i slogany. To część jednego z najpotężniejszych trendów w reklamie – content marketingu (copywriting na blogi). To też narzędzie pozycjonowania (SEO copywiritng). Bez tekstów nie byłoby też postów i kampanii w social mediach. W Content Hero władamy słowem i panujemy nad jego potężną mocą! Ku chwale Twojego biznesu!

Copywriting

Krótkie formy copywriterskie

Hasła, slogany, notki, posty i treści kampanii w social mediach… Krótkie formy copywriterskie wzbudzają emocje, informują, a ostatecznie zachęcają do zapoznania się z Twoim produktem lub Twoją usługą. Czasem jedno słowo potrafi zdziałać cuda!

Dłuższe formy copywriterskie

Blogi, treści na stronę www, artykuły sponsorowane, artykuły na LinkedIn, scenariusze spotów reklamowych… Dobry copywriting buduje Twój content marketing. Dzięki niemu możesz pozycjonować swoją stronę internetową, edukować grupę docelową, tworzyć pozytywny wizerunek i budować relację z Twoimi Klientami.

Dobre słowo = dobra sprzedaż

Copywriting to coś więcej niż słowa. Dobry copywriter potrafi zachęcić odbiorcę do zapoznania się z przekazem, wywołać emocje, zaangażować, a ostatecznie – słowo po słowie – poprowadzić odbiorcę do przycisku KUP TERAZ. Nie wystarczy „lekkie pióro”. Potrzeba znajomości technik copywriterskich i wyczucia specyfiki danej formy czy kanału dystrybucji treści. Krótko mówiąc – potrzeba superbohatera Content Hero!

Jak działamy?

Copywriting jest częścią strategii marketingowej. Dlatego zawsze dobieramy odpowiednie formy i treści do wymagań strategii. Przedstawimy Ci propozycje najefektywniejszych tekstów copywriterskich.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

12 + 14 =

Copywriting
4.9 (98.89%) 18 votes