PROWADZENIE LINKEDIN

STRATEGIA - KOMUNIKACJA - LEAD GENERATION
Współpracapoznaj sposoby

Social media stały się bardzo istotnym elementem naszego życia. Korzystamy z nich powszechnie dla rozrywki, utrzymywania kontaktu z rodziną i znajomymi. Coraz szersze grono osób zaczyna dostrzegać, że nie może bez nich funkcjonować również nowoczesny biznes.

Nie ma dwóch takich samych portali społecznościowych. Każdy z nich ma nieco inną specyfikę i przynosi inne rezultaty dla firm. Facebook to medium o najszerszym zasięgu, do którego każdego dnia logują się miliony użytkowników na całym świecie.

Instagram i Pinterest przykuwają miłośników piękna i fenomenalnych zdjęć. A LinkedIn? LinkedIn zrzesza specjalistów z różnych dziedzin, tworząc globalną grupę ekspercką, w której nie może zabraknąć też Ciebie.

Prowadzenie LinkedIn różni się nieco od tworzenia profilu na innych portalach. Jeśli nie czujesz się na tych wodach dobrze, warto pozyskać wsparcie specjalistów, którzy pomogą zbudować profil od podstaw tak, żeby był w pełni profesjonalny, ciekawy i przekonywał do tego, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Zgłoś się do nas.

Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu LinkedIn?

#PROWADZENIE LINKEDIN

Prowadzenie LinkedIn – profil firmowy

Podstawową rzeczą, którą możemy dla Ciebie zrobić w tej eksperckiej przestrzeni, to prowadzenie LinkedIn firmowego. Bez tego naprawdę trudno zaistnieć na platformie, zwłaszcza gdy planujesz wykorzystać ją do celów biznesowych.

Oferujemy kompleksowe wsparcie oraz służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, jak ważna jest systematyczność oraz regularność w działaniach biznesowych w social mediach. Dlatego naszą pracę na LinkedIn opieramy o precyzyjne harmonogramy.

Wszystko zaczyna się od zaplanowania oraz przygotowania treści. Zajmujemy się za Ciebie stworzeniem odpowiednich grafik, animacji lub filmów. Piszemy też teksty, zawierające odpowiednie frazy kluczowe oraz angażujące odbiorców w to, co masz im do przekazania.

Bez obaw, cały czas masz pełną kontrolę nad wszystkimi publikacjami, a wpisy przed publikacją dostajesz do akceptacji.

#PROWADZENIE LINKEDIN

Prowadzenie LinkedIn – profil osobowy

LinkedIn to jednak nie tylko budowanie profilu firmowego. Z jego pomocą możesz również rozwinąć rozpoznawalność Twojej marki osobistej. Wystarczy tylko stworzyć profil osobowy i aktywnie go prowadzić.

Wiemy, jak wiele obowiązków każdego dnia spoczywa na barkach przedsiębiorców. Czasami brakuje wręcz czasu, żeby skontaktować się ze wszystkimi klientami. Jak w takich warunkach dbać o regularność publikacji w social mediach? Możesz zdać się na nasze wsparcie asystenckie.

Zajmujemy się codzienną obsługą konta. Logujemy się, reagujemy na komentarze obserwatorów, komentujemy i wchodzimy w szereg interakcji. Wszystko po to, żeby wzmocnić Twój wizerunek w social mediach. Jeśli zechcesz, możemy także zająć się tworzeniem treści, które pojawią się na profilu. Dzięki temu będziesz jeszcze bardziej rozpoznawalny w swojej sieci kontaktów i krok po kroku zbudujesz wizerunek prawdziwego eksperta o sporym zaufaniu społecznym.

#PROWADZENIE LINKEDIN

Prowadzenie LinkedIn krok po kroku

Nie od razu Rzym zbudowano. Podobnie jest w przypadku skutecznego konta w social mediach. Prowadzenie Linkedin obejmuje szereg działań, które muszą być przeprowadzone z głową.

Cała praca zaczyna się w momencie, gdy otrzymujemy od Ciebie brief z określonymi celami do osiągnięcia. Stanowi to podstawę wszystkich naszych działań. Umożliwia on precyzyjne dobranie odpowiednich narzędzi, aby profil przyciągał jak najbardziej wartościowy ruch.

Jeśli obie strony stwierdzają, że chcą działać wspólnie, podpisujemy umowę, otrzymujemy dostępy i już możemy działać na rzecz Twoich social mediów.

W agencji opieramy prowadzenie LinkedIn na harmonogramach miesięcznych, w których określamy typ i częstotliwość publikacji. Oprócz tego przygotowujemy cały content – teksty, grafiki i video. Wszystkie materiały oczywiście dostajesz do akceptacji.

Gdy szczegóły i treści są dopracowane i potwierdzone, następuje etap wdrożeniowy. Równocześnie powstają harmonogramy do akceptacji na kolejne miesiące. Proste, prawda? I zapewniamy, że naprawdę skuteczne.

 

#PROWADZENIE LINKEDIN

Prowadzenie LinkedIn – bezpieczeństwo

W naszej agencji wszystkie działania prowadzimy z bezwzględnym zachowaniem wszystkich zasadach bezpieczeństwa. Dlatego tak ważne są dla nas umowy, które podpisujemy z naszymi klientami. Dzięki temu obie strony mogą czuć się komfortowo i działać w pełni skutecznie.

Nie tylko procedury i paragrafy w umowie zapewniają Ci spokój. Czuwa nad nim również nasz w pełni wykwalifikowany zespół. My zajmujemy się profesjonalną pracą, a Ty możesz spać spokojnie i patrzyć jak prowadzenie LinkedIn przez naszą agencję prowadzi do nieustannego rozwoju Twojego profilu.

#PROWADZENIE LINKEDIN

Prowadzenie LinkedIn – pakiety


* – o ile powyższe dane zostały podane przez Użytkownika w profilu osobowym

** – szczegóły oferty dot. zakresu usługi nagrań eksperckich ustalane są indywidualnie

Dla celów optymalnego prowadzenia profilu osobowego na LinkedIn Klient zobowiązany jest wykupić konto LinkedIn Premium

Agencja Social Media - Portfolio

  • Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć!
  • Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów we wszechświecie!
  • Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
    .
    Poznaj nas bliżej!

Kontakt

Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

5 + 1 =