LINKEDIN MARKETING

LinkedIn – platforma B2B

Profesjonalnie prowadzony profil na LinkedInie pozwala pozyskać kluczowe kontakty biznesowe i rozwinąć długofalowe relacje z potencjalnymi partnerami. To tutaj najlepiej sprawdzają się działania employer, corporate i personal branding. To platforma, którą wykorzystują przedsiębiorcy na całym świecie, dlatego pasuje zarówno do biznesów lokalnych jak i międzynarodowych.

Prowadzenie LinkedIn

Pokaż moc swojej firmy

LinkedIn pozwala zaprezentować profil działania Twojej firmy potencjalnym partnerom. To tutaj możesz pochwalić się sukcesami organizacji jak i swoich pracowników, tworzyć blog ekspercki i dzielić się wiedzą, a także pokazać znajomość w branży. Pokazując od podszewki swój biznes możesz nawiązać ciekawe i intratne dla Twojego biznesu znajomości. LinkedIn oferuje pełen wachlarz możliwości, a my wskażemy Ci najlepszą drogą jaką powinieneś wybrać poprzez przygotowanie odpowiedniej strategii. Z Content Hero w pełni wykorzystasz potęgę LinkedIna!

Networking

LinkedIn to platforma społecznościowa dla biznesmanów zarówno z sektora MŚP jak i międzynarodowych korporacji. Poprzez odpowiednio prowadzone działania możesz zbudować lub rozwinąć sieć kontaktów, które przełożą się na rozwój Twojej firmy. Jak odkryć tę moc? Po stworzeniu profilu i odpowiedniej lokacji treści, zyskujesz dostęp do szerokiej grupy kontaktów. Natomiast przy wsparciu agencji i stosowaniu właściwych technik dotrzesz do sprecyzowanej grupy docelowej, na której Ci zależy.

Personal branding

Wszyscy biznesmeni na spotkaniach wymieniają się wizytówkami. Na LinkedInie także powinieneś stworzyć wizytówkę swojej firmy , nie tylko poprzez zaplanowanie działań na profilu firmowym, ale także przez założenie konta osobowego. Zostań twarzą swojej firmy w odpowiednim miejscu. Wówczas zyskasz nowe biznesowe znajomości, a także zwiększysz widoczność swoją i swojej marki. Działania personal branding na LinkedInie to stworzenie profilu, który będzie o wiele potężniejszym narzędziem, jeśli potraktujesz je jak coś więcej niż „zwykłe CV”. To także prowadzenie codziennej aktywności w grupach, komentarze oraz interakcje z kluczowymi dla Twojego biznesu osobami. Przy rozpoczęciu współpracy z agencją pokażemy Ci jak działa moc LinkedIna i zaczniemy wdrażać działania, które pozwolą Ci być bliżej swoich partnerów biznesowych!

Employer branding i Coporate branding

To działania, które pozwolą na stworzenie pozytywnego wizerunku wśród konkurencji, w oczach partnerów handlowych, a także potencjalnych Klientów. Na tej platformie skoordynowane procesy pozwalają na zaprezentowanie firmy oraz jej pracowników. Kanał ten jest także idealnym miejscem do dzielenia się wiedzą i wymiany poglądów, a także dbania o merytoryczne dyskusje. Wszystkie wymienione wyżej techniki publikowane w odpowiednim czasie sprawią, że ugruntujesz pozycję swojego biznesu na rynku.

Jak działamy?

Stworzymy strategię działania uwzględniającą możliwości LinkedIn (systemy reklamowe, opcje profilu, blogi). Nad Twoim profilem będzie czuwał Opiekun Klienta, copywriter oraz grafik i tłumacz.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa
  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

5 + 10 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.