LINKEDIN MARKETING

LinkedIn – platforma B2B

Profesjonalny prowadzony profil na LinkedIn pozwala pozyskać kluczowe kontakty biznesowe i rozwinąć długofalowe relacje z potencjalnymi partnerami. To tutaj najlepiej sprawdzają się działania employer branding i corporate branding.

Prowadzenie LinkedIn

Pokaż moc swojej firmy

LinkedIn pozwala pokazać potencjalnym partnerom jak działasz. Możesz pochwalić się sukcesami, tworzyć blog ekspercki, pokazać znajomość branży… Możliwości jest wiele, sztuka polega na odpowiednim ich wykorzystaniu. Skorzystaj z mocy Content Hero, by w pełni wykorzystać potęgę LinkedIn!

Networking

LinkedIn to platforma społecznościowa dla biznesmanów. Dzięki niej możesz rozwinąć sieć kontaktów. Zyskujesz bowiem dostęp do ściśle sprecyzowanej grupy docelowej.

Personal branding

Stań się twarzą Twojej firmy. Dzięki temu zyskasz nowe znajomości, zwiększysz widoczność swoją i swojej marki. Działania personal brandingowe na LinkedIn to stworzenie profilu, który będzie czymś więcej niż „zwykłym CV”. To też aktywność w grupach, komentarze, interakcje z kluczowymi dla Twojego biznesu osobami. Wykorzystaj moc LinkedIn, by być bliżej swoich partnerów biznesowych!

Jak działamy?

Stworzymy strategię działania uwzględniającą możliwości LinkedIn (systemy reklamowe, opcje profilu, blogi). Nad Twoim profilem będzie czuwał Opiekun Klienta, copywriter oraz grafik i tłumacz.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Idzikowskiego 2F lok 37 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

11 + 3 =

Linkedin Marketing
5 (100%) 24 votes
KONTAKT
close slider
Zapytaj
o szczegóły oferty