PROWADZENIE INSTAGRAMA

Prowadzenie Instagrama – pokaż swój biznes!

To medium, które w ostatnich kilku latach wybiło się spośród innych kanałów w Social Mediach i zdobyło serca milionów fanów. Czemu? Wyróżnia się ono mocnym naciskiem na aspekt wizualny, a dzisiejsi konsumenci preferują oglądanie produktów, które mogą zakupić od czytania o nich. Wiedząc jak ogromne możliwości w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy daje Instagram, razem z nami możesz zacząć wykorzystywać jego potęgę.

Prowadzenie Instagrama

Prowadzenie profilu na Instagramie

Odpowiednio wykorzystujemy nasze supermoce, aby stworzyć look Twojej firmy na Instagramie, który wyróżni Cię wśród konkurencji. Dbamy o stworzenie odpowiednich treści, które publikujemy w formie interesujących obrazów oraz filmów. Każdy post jest przygotowywany w taki sposób, aby zyskał uwagę Twojej grupy docelowej. W końcu naszym celem jest zwiększenie ilości realnych followersów poprzez zbudowanie zaangażowania i zyskanie interakcji oraz komentarzy.

Możliwości Instagrama

Instagram pozwala na zbudowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy w sieci, który można zdobyć dwuetapowo. Poprzez podejmowanie właściwych działań zbudujemy odpowiednie zaangażowanie konsumentów, a dzięki możliwościom reklamowym pozyskamy nowych fanów. Instagram to nie tylko ładne zdjęcia, ale także odpowiednie narzędzia jak funkcja sklepu, która pozwoli łatwo przejść konsumentom do prezentowanych produktów. Wykorzystywanie w odpowiednim czasie wspomnianych technik pozowali nam na przekucie wiernych followersów w konsumentów, którzy będą korzystać z Twoich usług.

Moc obrazu – zdejmij maskę i pokaż swój biznes!

Chociaż Instagram to platforma, która jest najbardziej popularna w branżach typu beauty, to Twój biznes także można dobrze i ładnie zaprezentować w tym kanale. Z tego względu do każdego Klienta podchodzimy nieszablonowo, aby pokazać Twoją usługę od odpowiedniej strony.
Instagram to nie tylko posty, ale także InstaStories. Poprzez odpowiednie prowadzenie tego sektora jeszcze szybciej pozyskasz fanów, na których Ci zależy.

Jak sprawimy, aby Twój profil żył pełną mocą?

Zastosujemy kilka tajnych technik, które pozwolą na podbicie świata Twoich konsumentów. Zadbamy o publikacje pięknych zdjęć, dobierzemy pasujące hashtagi, dzięki którym zyskasz popularność i poprowadzimy merytoryczną dyskusję z Twoimi fanami. Chociaż Instagram to przede wszystkim obraz, zostanie on przegotowany w oparciu o dedykowana strategię. Dodatkowo do każdego Klienta przypisujemy zespół specjalistów, który zadba o Twoje treści i grafiki.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

10 + 12 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej