GENEROWANIE LEADÓW

Generowanie Leadów

Pozyskiwanie ciepłych leadów to nie lada sztuka. Jednak przy odpowiednim wykorzystaniu narzędzi online i możliwości social media, ciepłe leady są na wyciągnięcie ręki.

Generowanie leadów

Od strony www do sprzedaży

Nawiąż kontakt z osobami, które odwiedzają Twoją stronę internetową. Strona www to komunikat w jedną stronę – zadbaj o komunikację obustronną. Znamy narzędzia, które pomogą Ci zatrzymać odbiorcę na stronie. Chat, rozmowa telefoniczna, newsletter – to tylko niektóre ze sposobów, by… zwiększyć sprzedaż.

Kampanie Lead Generation

Kampanie Lead Generation przez landing page pomogą Ci pozyskać wartościowe leady. Odpowiednio zaprojektowany landing page pozwala uzyskać aż 50% więcej leadów! Dzięki kampanii Lead Generation dotrzesz do osób zainteresowanych Twoim produktem lub Twoją usługą, poszerzysz swoją bazę mailingową i call center.

Kampanie B2B na LinkedIn

LinkedIn to miejsce idealne, by pozyskać ciepłe i gorące leady B2B. Przy odpowiedniej strategii i prowadzonych działaniach możesz poszerzyć swoją grupę kontaktów biznesowych i tworzyć wartościowe relacje. To wszystko przedkłada się na realne wyniki biznesowe!

Jak działamy?

Na początku poznajemy Twoje potrzeby. Następnie tworzymy strategię dostosowaną do branży i rodzaju Twojej działalności. Uwzględniamy w niej kanały i narzędzia, które najlepiej sprawdzą się w kampanii dla Twojego biznesu.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

13 + 10 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej