GENEROWANIE LEADÓW

Generowanie Leadów

Pozyskiwanie ciepłych leadów to nie lada sztuka. Jednak przy odpowiednim wykorzystaniu narzędzi online i możliwości social media, ciepłe leady są na wyciągnięcie ręki.

Generowanie leadów

Od strony www do sprzedaży

Nawiąż kontakt z osobami, które odwiedzają Twoją stronę internetową. Strona www to komunikat w jedną stronę – zadbaj o komunikację obustronną. Znamy narzędzia, które pomogą Ci zatrzymać odbiorcę na stronie. Chat, rozmowa telefoniczna, newsletter – to tylko niektóre ze sposobów, by… zwiększyć sprzedaż.

Kampanie Lead Generation

Kampanie Lead Generation przez landing page pomogą Ci pozyskać wartościowe leady. Odpowiednio zaprojektowany landing page pozwala uzyskać aż 50% więcej leadów! Dzięki kampanii Lead Generation dotrzesz do osób zainteresowanych Twoim produktem lub Twoją usługą, poszerzysz swoją bazę mailingową i call center.

Kampanie B2B na LinkedIn

LinkedIn to miejsce idealne, by pozyskać ciepłe i gorące leady B2B. Przy odpowiedniej strategii i prowadzonych działaniach możesz poszerzyć swoją grupę kontaktów biznesowych i tworzyć wartościowe relacje. To wszystko przedkłada się na realne wyniki biznesowe!

Jak działamy?

Na początku poznajemy Twoje potrzeby. Następnie tworzymy strategię dostosowaną do branży i rodzaju Twojej działalności. Uwzględniamy w niej kanały i narzędzia, które najlepiej sprawdzą się w kampanii dla Twojego biznesu.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

   Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

9 + 9 =

Generowanie Leadów
4.9 (98.89%) 18 votes