YouTube Marketing

YouTube

To najbardziej popularna platforma do publikacji filmów. Natomiast filmy to aktualnie najbardziej popularny format dotarcia do grupy docelowej. Video przykuwa uwagę odbiorcy i pozwala w pełni zaprezentować produkt lub usługę. Przedstawiając tym samym odpowiedni komunikat. Chociaż forma jest dobrze znana większości użytkownikom, to dzięki jej nieustannemu rozwojowi, nadal pozostaje na podium jako najlepsze narzędzie do pokazywania treści.

YouTube Marketing

 

Prowadzenie profilu

Na YouTube są prowadzone kanały wielu marek z różnych branż. Platforma ta pozwala nie tylko na pokazanie „na żywo” swojej usługi lub produktów, ale także na zbudowanie zaangażowania fanów i pozostawia duże pole do ich dyskusji. Wsparcie agencji zapewni Ci zbudowanie profilu marki na YouTube wykorzystując właściwe treści, które wzbudzą zainteresowanie odbiorców. Zadbamy o odpowiednią częstotliwość publikacji i określenie właściwej grupy docelowej.

Przygotowanie treści na YouTube

Będziemy odpowiadać nie tylko za odpowiednią publikację i zarządzanie Twoim profilem, ale także za tworzenie materiałów. Doradzimy lub nagramy wysokiej jakości filmy prezentujące Twoje usługi oraz produkty. W następnym etapie zadbamy o odpowiedni montaż, aby video odpowiadało najnowszym trendom i grupie docelowej. Na końcu dobierzemy odpowiednie wsparcie reklamowe, które pomoże spopularyzować nagrane materiały.

Strategia

W każdym kanale Social Media – także na YouTube należy rozpocząć działania od przygotowania strategii. Przed rozpoczęciem nowej współpracy, rozmawiamy z Klientem o jego potrzebach, dotychczasowych działaniach, a także wyzwaniach jakie stoją przed marką. Ten wstęp pozwala nam na zaplanowanie odpowiednich technik oraz zanalizowanie grupy docelowej. Następnie testujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania dla danego biznesu.

Reklama na YouTube – Moc Targetowania

Wizualny świat social media daje moc możliwości w celu dotarcia do Konsumentów zarówno w przypadku treści organicznych jak i reklamowych. Po rozmowie o Twoich planach, dopasujemy Twój budżet reklamowy do zakładanych wspólnie celów, aby podjęte działania jak najbardziej precyzyjnie docierały do Twojej grupy docelowej.

YouTube Marketing – Jak działamy?

Bazując na doświadczeniu i celach, które nam przedstawisz przygotujemy odpowiednią strategię. Następnie zaplanujemy oraz zmontujemy filmy lub odpowiednio przygotujemy udostępnione przez Ciebie materiały. Poprzez stałą analizę podejmowanych działań, realizujemy te najbardziej efektywne. Dla każdego Klienta oddajemy do dyspozycji zespół grafików, animatorów i montażystów, którzy przygotują profesjonalne materiały.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

3 + 10 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej