Employer Branding

Employer Branding

Oferta Employer brandingu, czyli PR-u wewnętrznego skierowana jest do firm, którym zależy na poprawieniu jakości komunikacji między pracownikami. Wiesz, że dobre relacje między poszczególnymi działamy przekładają się na wyższe wyniki sprzedaży? To dzięki tym działaniom możesz osiągnąć sukces od którym od dawna marzyłeś. Chociaż istnieje kilka rodzajów kampanii employer brandingowych, to najlepiej sprawdza się znana od dawna technika, czyli przesyłanie odpowiedniego komunikatu drogą pantoflową, zwana dziś viralem. W Content Hero pracują bohaterzy, którzy potrafią sprawić, że wieść o Twoim wizerunku rozniesie się właśnie w ten sposób.

Employer Branding

Odpowiedni zespół pracowników

Bez względu na to czy prowadzisz małą, średnią czy dużą firmę to pracownicy w codziennych działaniach stanowią wizytówkę Twojej firmy, dlatego warto zadbać zarówno o pozyskanie najlepszego zespołu specjalistów jak i ich późniejszą satysfakcję. Różne rodzaje branż rządzą się swoimi prawami, jednak dla Twoich Klientów nie ma nic gorszego niż nieustanna wymiana obsługi klienta i pracujące tam niekompetentne osoby. Posiadamy supermoce, które pozwalają nam na zrozumienie Twoich potrzeb i zrekrutowanie zespołu, który będzie podnosił sprzedaż w Twojej firmie, a nie zaniżał wyniki.

Wizerunek w sieci

Jednym z działań empolyer brandingu jest przedstawienie Twojej marki jako świetnego pracodawcy. Ma on nie tylko wpływ na rekrutację pracowników, ale dzięki niemu również zyskasz w oczach potencjalnych odbiorców.
Odpowiednio zintegrowane działania i nieszablonowe podejście to jedne z wymogów na obecnym rynku pracy. W czasach silnej i dużej konkurencji w każdym rodzaju branży, musisz się postarać, aby Twoja marka została dostrzeżona na różnych polach. Odpowiednio zbudowany wizerunek w dłuższym czasie, przełoży się na rozwój Twoje firmy, co jest celem każdego przedsiębiorcy.

Od złego charakteru do bohatera

Employer branding to również prowadzenie kampanii informacyjnych, które pomogą Ci zmienić Twój wizerunek z negatywnego na pozytywny. W tego typu sytuacjach nasze działania rozpoczynamy od zlokalizowania przyczyny problemu, a następnie proponujemy Ci kilka opcji rozwiązań. W kolejnym etapie planujemy i wdrażamy kampanie oraz działania, które poprawią i zbudują na nowo wizerunek Twojej firmy.

Jak działamy?

Oferujemy Ci szereg rozwiązań, aby wspólnie wybrać najlepsze z nich, które pomogą Ci osiągnąć pożądane efekty. Na początku nowej współpracy rozmawiamy o wyzwaniach i szansach Twojej firmy, a następnie proponujemy Ci określoną ścieżkę rozwoju wraz z szacowanymi efektami. W naszej agencji każdy Klient otrzymuje również opiekę wyspecjalizowanych pracowników, którzy zagwarantują Ci osiągnięcie sukcesu.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa
  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

13 + 9 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.