SKUTECZNE KAMPANIE GOOGLE ADS

Kampanie Google Ads – Google Partner

Kampania Google Ads pozwala odnaleźć Cię w największej na świecie wyszukiwarce – Google. To skuteczny remartketing, kampanie display na stronach www, które odwiedza Twoja grupa docelowa, reklamy na YouTube. Dzięki kampanii Google Ads Twoi Klienci Cię odnajdą!

Kampanie AdWords

Certyfikowany Partner Google

Posiadamy certyfikat Google Ads. Masz zatem pewność, że Twoje kampanie i ich efekty są w najlepszych rękach.

Daj się wyszukać

Kampania Google Ads pozwala szybko wyszukać Twoją stronę, przyciąga wzrok grupy docelowej dzięki kreacjom graficznym, pozwala dotrzeć do osób, które już odwiedziły Twoją stronę. Krótko mówiąc, dzięki Google Ads istniejesz w sieci Google.

Mnogość form promocji

Reklama tekstowa – Ludzie szukający usługi i produktów w Google chcą je kupić – dlatego ich szukają. Będąc na najwyższych pozycjach ze swoją ofertą zwiększasz szanse na sprzedaż.

Reklamy zakupowe – opcja Merchant Center prawi, że Twoje reklamy produktów będą wyświetlały się od razu z ceną i opisem w wynikach wyszukiwania.

Jak działamy?

Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego superbohaterowie Content Hero działają szybko jak Flash. Stworzymy kreacje display, dobierzemy odpowiednią grupę docelową i uruchomimy kampanię w ciągu… jednego dnia roboczego!

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Idzikowskiego 2F lok 37 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

5 + 4 =

Reklamy Google Ads
5 (100%) 23 votes
KONTAKT
close slider
Zapytaj
o szczegóły oferty

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.