REKLAMY GOOGLE ADS

Reklamy Google Ads – Google Partner

Google Ads to system reklamowy, który pozwala na wyświetlanie reklamowanych fraz w wyszukiwarce i na stronach partnerski. Inaczej mówiąc pozwala odnaleźć Twoją firmę  w największej na świecie wyszukiwarce Google. Co więcej odpowiednio skonfigurowane działania podsuwają potencjalnym Klientom Twoją markę jako rozwiązania na zapytania, których sami szukają. Google Ads oferuje szeroki wachlarz możliwości reklamowych jak remarketing, display na stronach www, reklamy na YouTube i reklamy PLA.  Poprzez wdrożenie  odpowiednio wybranych kampanii, osiągniesz efekty, na których Ci zależy i dotrzesz do swoich Klientów.

Reklamy Google Ads

Certyfikowany Partner Google

Google Ads to system reklamowy, który pozwala na wyświetlanie reklamowanych fraz w wyszukiwarce i na stronach partnerski. Inaczej mówiąc pozwala odnaleźć Twoją firmę w największej na świecie wyszukiwarce Google. Co więcej odpowiednio skonfigurowane działania podsuwają potencjalnym Klientom Twoją markę jako rozwiązania na zapytania, których sami szukają. Google Ads oferuje szeroki wachlarz możliwości reklamowych jak remarketing, display na stronach www, reklamy na YouTube i reklamy PLA. Poprzez wdrożenie odpowiednio wybranych kampanii, osiągniesz efekty, na których Ci zależy i dotrzesz do swoich Klientów.

Certyfikowany Partner Google

Posiadamy certyfikat Google Ads, który potwierdza nasze kompetencje w tym zakresie. Możesz być pewny,  że Twoje kampanie  są w najlepszych rękach.

Daj się wyszukać

Kampanie Google Ads pozwalają szybko wyszukać Twoją stronę. Możesz wybrać spośród dwóch możliwości wyświetleń w zależności od rodzaju Twojego biznesu i konkurencji – reklam tekstowych lub graficznych. Odpowiednio przygotowane copy oraz banery przyciągają wzrok grupy docelowej i pozwalają dotrzeć do osób, które już odwiedziły Twoją stronę. Kreacje graficzne są także doskonałym sposobem na pokazanie Twoich produktów, gdy zostaną wyświetlone w miejscach, w których szukają ich Twoi Klienci.

Google Ads – Mnogość form promocji

Reklama w wyszukiwarce – Twój potencjalny Klient już jest zainteresowany produktem lub usługą z Twojej kategorii. Teraz zaledwie wystarczy wyróżnić Twoją firmę wśród konkurencji i pokazać ją jako pierwszą Twojej grupie docelowej. Będąc na najwyższych pozycjach ze swoją ofertą zwiększasz szanse na ich sprzedaż.

Reklama na stronach partnerskich – Google jest międzynarodowa korporacją, dlatego posiada szeroką sieć partnerów, na których stronach możesz się reklamować. System umożliwia zastosowanie różnych formatów, a my dopasujemy najlepsze z nich do Twojego biznesu, aby osiągnąć wyznaczony cel.

Reklama video – korzystając z możliwości systemu, możesz docierać do swoich odbiorców także na YouTube, dzięki krótki angażującym filmikom. Wówczas wyświetlasz swoim odbiorcom komunikat  przed lub w trakcie oglądania dla nich interesujących treści, dlatego łatwiej skupić ich uwagę na oferowanych przez Ciebie produktach.

Reklama aplikacji – zależy Ci, aby odbiorcy pobierali i korzystali z wypuszczonej przez Ciebie aplikacji? W tym aspekcie polecamy możliwość reklamowania jej w całej sieci Google.

Reklamy Google Ads – Jak działamy?

Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną strategię działań i zaplanujemy strategię, dzięki którym osiągniesz pożądane efekty. Wykorzystując moc Google Ads zadbamy o Twoją obecność w miejscach, gdzie przebywają Twoją Klienci. Rozpoczynając z nami współpracę zyskasz opiekę dedykowanego accounta i zespołu specjalistów, którzy zadbają o efekty Twoich kampanii.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

 

10 + 14 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej

Reklamy Google Ads
5 (100%) 23 votes