Reklama na Instagram

Instagram to jedno z najpopularniejszych mediów społecznościowych, a promocja w sieci to klucz do sukcesu firmy.

Reklama na Instagram z Content Hero to:

  • zwiększenie zasięgów Twoich postów w grupie docelowej
  • reklama w News Feed oraz Stories i Rolkach
  • budowanie wizerunku i rozpoznawalności w grupie docelowej
  • niemal 100% dotarcie do Twoich Followersów i fanów
  • niesamowite korzyści we współpracy z markami
  • przyrost wartościowych Followersów na profilu
  • super promocja akcji specjalnych, konkursów

Porozmawiajmy o współpracy

13 + 6 =

Reklama na Instagramie

Dzięki reklamie na Instagramie możesz dotrzeć do sporego grona odbiorców zainteresowanych Twoim produktem.  Aby to osiągnąć, potrzebujesz dobrego planu oraz wykorzystania systemu reklamowego, które oferuje Instagram (a właściwie Facebook).

Content Hero na co dzień działa w social mediach i jest na bieżąco z tym, jak zmieniają się trendy promocyjne w Internecie. Działamy sprawnie i skutecznie, bo łączymy teorię z praktyką i mamy doświadczenie, co tak naprawdę się sprawdza.
Jeśli chciałbyś, żeby Twoja reklama na Facebooku i Instagramie zaczęła przynosić wymierne rezultaty – zwiększać ilość zaangażowanych fanów, poprawiać konwersje na stronie, a w efekcie przynosić lepszą sprzedaż, potrzebujesz kompleksowych działań.

czytaj więcej
Z roku na rok coraz więcej firm przenosi swoje działania biznesowe do mediów społecznościowych. Z pomocą Social Media możesz usprawnić komunikację z potencjalnymi klientami oraz zbudować rozpoznawalność Twojej marki na rynku. Powszechnie uznaje się, że portale społecznościowe dla biznesu przydają się wyłącznie do celów wizerunkowych. W dłuższej perspektywie potrafią jednak przynosić również wymierne korzyści finansowe.

Regularne działania, zgodne z zaplanowanym celem oraz strategią mogą stać się niesamowitym narzędziem marketingowym, które przyniesie zyski oraz nowych, stałych klientów. Zanim jednak tak się stanie, musisz pamiętać o zbudowaniu zaangażowanej społeczności wokół Twojej marki. Do tego celu możesz wykorzystać reklamę na Instagramie!

Reklama na Instagramie – typy kampanii

Reklama na Instagramie jest tworzona w tym samym systemie co reklama na Facebooku, zatem może być nastawiona na wejścia na stronę firmową i w efekcie większą sprzedaż, może służyć poprawie wizerunku marki, zwiększeniu wyświetleń profilu lub zdobywaniu polubień postów i całego profilu.

Pamiętaj jednak, aby przed rozpoczęciem kampanii reklamowej ustalić dokładnie cel działań marketingowych, dzięki czemu w łatwiejszy sposób stworzysz kampanię reklamową.

Realizacja każdego celu wymaga nieco inaczej skonstruowanej kampanii. Żeby ją dobrze przygotować, przydaje się wiedza i doświadczenie, którego w Content Hero mamy już naprawdę sporo.

Jeśli zatem chcesz powierzyć nam promocję w social mediach, to musisz tylko przygotować brief, w którym przedstawisz swoją listę życzeń. Proste? Zdecydowanie, a na dodatek skuteczne.

Reklama na Instagramie – grupa docelowa

Jeśli już wiesz, że chcesz promować swoje działania na Instagramie poprzez płatną reklamę, warto zastanowić się, do kogo chcesz kierować swój przekaz. Pamiętaj o tym, że chcesz zbudować lojalną i zaangażowaną społeczność, która będzie zainteresowana Twoim produktem bądź Twoją usługą.

Określ, kim jest Twój idealny odbiorca, przekaż nam tę informację, a my stworzymy kampanię reklamową, która przekona go do zakupu Twojego produktu!

Do tego służy targetowanie, które stosuje każda dobra reklama na Facebooku i Instagramie. Jest to narzędzie stanowiące klucz do sukcesu kampanii promocyjnej. Skorzystaj z niego również Ty i osiągaj dokładnie takie cele, jakie sobie wymarzyłeś.

Reklama na Instagramie – przekaz i cel

Skuteczne określenie odbiorcy reklamy zwiększa jej skuteczność, a to z kolei zwiększa prawdopodobieństwo osiągnięcia nowych klientów, co jest najważniejszym celem działań promocyjnych.

W zależności od grupy docelowej tworzony content musi być inny, ponieważ przekaz, który będzie trafiać do jednej grupy, niekoniecznie musi podobać się innej, i tak na przykład co innego przykuje uwagę młodych rodziców, szukających ciekawych pomysłów na spędzanie czasu z maluchami, niż singli w średnim wieku, którzy potrzebują odreagować stres związany z nadmiarem obowiązków.

Pomyślisz pewnie “stworzę coś, co podoba się każdemu” – nie szukaj uniwersalnych rozwiązań, ponieważ często są one nijakie. Tworząc dopasowane treści, trafiasz w potrzeby odbiorców, a w efekcie zyskasz oddanych klientów.

Obecnie nie ma chyba prostszego sposobu na dotarcie do klienta niż poprzez media społecznościowe, dlatego tak ważne jest, abyś wykorzystał wszystkie ich możliwości. Reklama na Instagramie pozwala dotrzeć do każdego, a dobrze opracowana będzie także o sobie przypominać. ????

W Content Hero wiemy, jak działać, żeby efekty były widoczne. Używamy do tego celu doświadczenia, wiedzy oraz innych zaawansowanych technik i narzędzi, z którymi mamy styczność na co dzień w naszej pracy.

Wiemy, jak pozyskiwać szerokie grono fanów i klientów. Skontaktuj się z nami, a dopasujemy działania do zachowań Twoich odbiorców – poczują się ważni i umieszczeni w centrum uwagi. Ty natomiast zobaczysz, jak szybko zwiększy się ilość odwiedzających stronę, a porzucone koszyki będą pojawiać się naprawdę sporadycznie. Gotowy na wielkie zmiany?

Oceń
[Total: 1 Średnia: 5]