OPINIE GOOGLE

OPINIE GOOGLE – Wizerunek i Sprzedaż

Prowadzisz biznes?
Wiesz jak ważna jest renoma i referencje?
Wznieś się na wyższy poziom! Pozyskaj profesjonalne i prawdziwe opinie w Google!

Pozytywne opinie w Google w dzisiejszych czasach pokazują wartość firmy, jej pozycję na rynku i utwierdzają w przekonaniu, iż mamy do czynienia z renomowaną firmą!
Dlatego ponad 100 firm zaufało naszej agencji i buduje mocną pozycję pozycję poprzez wizerunek w Google Maps z Content Hero!

Opinie Google

Opinie w Google Maps

Opinie w Google Maps wyświetlane są w wynikach wyszukiwania jak i w wersji mobilnej. Nadają wartości i zaufania Twojej firmie w oczach osób korzystających z wyszukiwarki.

 Opinie w Google – dlaczego warto

★Pozytywny wizerunek Twojej firmy

★Budowanie zaufania wśród Klientów

★Lepsza Widoczność w Internecie

★Więcej zapytań ofertowych

Pozytywne opinie w Google

Pozytywne opinie posiadające 5 gwiazdek są gwarancją dla potencjalnego Klienta fachowości i profesjonalnej usługi. Dlatego nasi Klienci regularnie korzystają z usług budowania wizerunku poprzez opinie w Google.

Rozgłos i sprzedaż

Wyniki wyszukiwarki. Wyniki na smartphone. Recenzje na portalach tematycznych – Wszędzie tam korzysta się z opinii w Google na podstawie wizytówek Moja firma – Zadbaj z nami o to by działać wszędzie tam, gdzie są Twoi Klienci!

Opinie Google – Jak działamy?

Dzięki dogłębnemu poznaniu Twojej firmy, stworzymy kilkanaście wersji wpisów zachwalających Twój produkt lub usługi. Następnie dobierzemy odpowiednie profile, które dodadzą w naturalny sposób w równych odstępach czasu pozytywne 5-giwazdkowe recenzje.

Ty nie musisz robić nic oprócz obserwowania przyrostu „piątek” na Twoim profilu!

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

   Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

 

8 + 8 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej

Opinie Google
5 (99.17%) 24 votes