Pozycjonowanie w Google – SEO

Pozycjonowanie w Google – SEO

SEO to szereg działań marketingowych, które maja na celu poprawienie ilości i jakości ruchu na Twoje stronie, co przekłada się na pozycjonowanie witryny w wynikach organicznych (to wszystkie wyświetlenia stron, które nie są reklamowane). Pamiętaj, że SEO to proces, a nie jednorazowa akcja. Z tego względu przy osiągnięciu wyników w tych działaniach, powinieneś nawiązać dłuższą współpracę z wybranym podmiotem. Ciągła i częsta zmiana agencji bardziej Ci zaszkodzi niż pomoże, dlatego poznaj naszą ofertę i razem ruszajmy na podbój świata.

Pozycjonowanie w Google – SEO

Dobra strona internetowa

W momencie, gdy otwierasz nową firmę pierwszym krokiem jest zbudowanie i założenie strony www. Odpowiednio zaprojektowana witryna ma bardzo duże znaczenie dla działań SEO. Z tego względu warto zastanowić się nad znalezieniem odpowiedniego specjalisty. Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś działań nad nową stroną, w Content Hero także zatrudniamy wyszkolonych pracowników w tym zakresie.

Jeśli jednak masz już aktywną stronę www swojej marki, przed rozpoczęciem współpracy przeanalizujemy ją pod kątem SEO i zaproponujemy Ci najlepsze sposoby na jej optymalizację, aby podejmowane przez nas działania były jak najbardziej efektywne.

Pozycjonowanie w Google

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w działaniach SEO, dlatego na początku współpracy zaproponujemy Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązania.
Posiadasz sklep internetowy? Swoje działania skoncentrujemy na jego pozycjonowaniu, aby Twoje produkty wyświetlały się na pierwszych pozycjach, co pozwoli Ci na osiągniecie odpowiedniego zwrotu z inwestycji.
Prowadzisz lokalny biznes lub posiadasz sieć kilkunastu punktów? Zadbamy o to, aby Twoja strona pojawiała się w wynikach wyszukiwania osób, które przebywają blisko Twoich lokalizacji.
Prowadzisz dużą firmę i chcesz zdobywać Klientów z całej Polski? Zastosujemy szerokie pozycjonowanie i skupimy się na tym, aby Twoja strona wyświetlała się jako pierwsza w organicznych wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja SEO

To kolejna kluczowa kwestia w ofercie SEO. Po zbudowaniu strony www należy również zadbać, aby znalazły się na niej odpowiednie treści, dlatego nasz zespół specjalistów przeanalizuje i wdroży odpowiednie działania, które poprawią Twoje wyniki.

Jak działamy?

Nasz dedykowany zespół specjalistów zaproponuje Ci strategię działań i razem omówimy wspólne cele. Dedykowany opiekun Klienta będzie dbał o raportowanie naszych wyników i postępów.

W ramach umowy otrzymasz również consulting w sprawach technicznych i optymalizacji.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

11 + 12 =

Pozycjonowanie w Google
5 (100%) 26 votes