Trenerzy

m bartosz paczynski

Bartosz Paczyński

Od 2010 roku zajmuję się marketingiem internetowym, prowadząc kampanie, szkolenia, doradztwo dla małych i średnich firm jak i korporacji.

Chcąc się dzielić tym, co przez ponad 12 ostatnich lat sam się nauczyłem prowadzę kanał na YouTube, portal dla Przedsiębiorców oraz wykładam na dwóch uniwersytetach.  Niezliczone ilości godzin, które poświęciłem na zdobycie umiejętności, które dziś posiadam przekazuję podczas szkoleń, prelekcji czy kursów.

Moje wystąpienia jako ekspert znajdziesz w Polsat News, TVP Warszawa oraz Chilli Zet.

Jestem autorem publikacji na portalach Money.pl, Forbes, PR News oraz Puls Biznesu.
Moje artykuły publikowane były w magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing oraz Social Media Manager.

Wierzę w zasadę Win-Win, która dzięki przejrzystym warunkom współpracy przynosi zawsze wymierne korzyści Tobie i Twojej firmie.

Certyfikaty:
Google Partner
– IAB Polska Trener DIMAQ

Kamila

Kamila Krupa-Jeznak

Wkrótce.

 

m robert rydz moscicki

Robert Rydz-Mościcki

Od kilkunastu lat specjalizuje się w marketingu internetowym. Na co dzień odpowiedzialny za efekty biznesowe kampanii w internecie najbardziej wymagających klientów w Polsce.

Szkoleniowiec i wielokrotny prelegent na najważniejszych konferencjach branży internetowej, m. in. Forum IAB, Internet Standard, Akademia Google dla Agencji, Internetowe Rewolucje. Ma za sobą kilkaset szkoleń i wykładów poświęconych efektywnościowemu wykorzystaniu internetu.

Pracował min z LIDL, Castorama, Makro, Fiat, Braun, JULA, EMPIK, 3M, LPP i wiele innych. Absolwent Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej.

Certyfikaty:
– Google Partner
– IAB Polska Trener DIMAQ

 

tomasz kudrzycki

Tomasz Kudrzycki

Trener wewnętrzny w biurze reklamy. Ekspert sprzedaży rozwiązań online, konsultant sprzedaży.

Absolwent Akademii Trenerów Biznesu JAK-MD. Od 16 lat związany z e-marketingiem, doświadczenie zdobywał u największych wydawców Onet-RASP, WP, Polska Press.

Prowadzi szkolenia onboardingowe, produktowe i rozwojowe. Specjalizuje się budowaniu i rozwijaniu sprzedaży rozwiązań digital marketingu w rozproszonych strukturach działów handlowych.

Kształtuje i doskonali zespoły obsługi klienta, w branżach oferujących wysoką jakość. Prywatnie pasjonat strzelectwa i survivalu.

 

Certyfikaty:
– IAB Polska Trener DIMAQ

Oceń
[Total: 1 Średnia: 5]