LinkedIn Kontakty

Budowanie sieci kontaktów na LinkedIn z Content Hero to:

  • pewność i bezpieczeństwo prowadzonych działań,
  • regularne działania budujące wartościową sieć kontaktów,
  • budowanie sieci tylko w wartościowej grupie docelowej,
  • optymalizacja profilu osobowego przed przystąpieniem do prac,
  • dedykowany opiekun Klienta ze strony Agencji,
  • możliwość eksportu danych kontaktowych dostępnych na LI do pliku XLS,
  • opcja prowadzenia profilu na LinkedIn także pod kątem contentu.

  Porozmawiajmy o współpracy

  1 + 7 =

  Budowa sieci kontaktów na LinkedIn – korzyści:

  Wzrost widoczności

  Nasze działania asystenckie przekładają się natychmiastowo na wzrost widoczności i zainteresowania profilami osobowymi naszych Klientów. Dlatego tak ważna jest jednorazowa optymalizacja profilu przed przystąpieniem do docelowych prac.

  Pełna obsługa

  Poza samym budowaniem sieci kontaktów na LinkedIn jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę Social Media w tym także prowadzenie profilu na LinkedIn (osobowego i firmowego) pod kątem contentu (posty, grafiki, animacje, infografiki. reklamy)

  Mikroszkolenie

  Każdy z naszych Klientów otrzymuje mikroszkolenie video od Bartosza Paczyńskiego pokazujące jak wykorzystać w 100% naszą codzienną pracę związaną z budową sieci kontaktów na LinkedIn.

  Metoda 1%

  Metoda 1% zakłada, że kazdego dnia działamy lepiej o 1%. W myśl tej zasady w skali roku efekty po wdrożeniu wspólnych działań będą piorunujące!

  Pewność i Bezpieczeństwo

  Nasz umowa jest podpisywana na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Masz zatem gwarancję podejścia Win-Win, bezpieczeństwa oraz pełnej kontroli kosztów.

  Zwrot z inwestycji

  Nasze działania asystenckie budują sieć kontaktów. Pomyśl tylko ile możesz zyskać docierając do decydentów w Twojej grupie docelowej. Ile warty jest kontakt z Twoim idealnym Klientem przez in-mail, telefon czy standardowy email.

  Budowa sieci kontaktów na LinkedIn – proces:

  Każda wspólprca zaczyna się od poznania swoich potrzeb, oczekiwań i przede wszystkim celów jakie mamy dostarczyć.

  Analiza

  Pierwszym elementem jest analiza potencjału i wielkości grupy docelowej.

  Niezależnie czy mamy budować sieć kontaktów z CEO firm, Dyrektorów HR czy też innej grupy docelowej na samym początku analizujemy potencjał w danej grupie.

  Wdrożenie

  Po uzyskaniu dostępu do profilu osobowego Klienta zaczynamy budowanie wartościowej sieci kontaktów na LinkedIn. 

  Optymalizacja

  Ciągle optymalizujemy także grupę docelową (usuwamy mało wartościowe kontakty) tak by wśród Twoich znajomych (kontakty 1’szego stopnia) na LinkedIn były tylko wartościowe osoby.

  Budowa sieci kontaktów na LinkedIn – co to da?

  1. Rozwój kariery zawodowej: Budowanie wartościowej sieci kontaktów na LinkedIn może wpłynąć na rozwój Twojej kariery zawodowej, pomagając w odkrywaniu nowych możliwości, takich jak oferty pracy, staże czy wolontariat.
  2. Wzrost wiedzy i kompetencji: Wartościowa sieć kontaktów umożliwia dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i poradami z innymi profesjonalistami, co przyczynia się do wzrostu Twoich umiejętności i kompetencji zawodowych.
  3. Wsparcie od ekspertów: Kontakt z ekspertami i autorytetami w danej dziedzinie pozwala na zdobycie cennego wsparcia oraz wskazówek na temat dalszego rozwoju zawodowego.
  4. Nawiązywanie nowych relacji: Wartościowa sieć kontaktów na LinkedIn umożliwia nawiązywanie nowych, wartościowych relacji z ludźmi z różnych branż, co może przyczynić się do poszerzenia horyzontów i poszukiwania nowych inspiracji.
  5. Rozwój osobisty: LinkedIn oferuje wiele szkoleń, webinarów i artykułów publikowanych przez profesjonalistów, co może przyczynić się do Twojego rozwoju osobistego i kształtowania umiejętności miękkich.
  6. Wzrost widoczności: Dzięki wartościowej sieci kontaktów na LinkedIn, Twój profil osobisty będzie częściej wyświetlany innym użytkownikom, co zwiększa Twoją widoczność w środowisku zawodowym.
  7. Polecanie ofert pracy: Twoje kontakty mogą polecać Ci interesujące oferty pracy, które nie są dostępne dla szerszego grona odbiorców, dając Ci przewagę konkurencyjną na rynku pracy.
  8. Networking: LinkedIn to doskonałe narzędzie do networking, które umożliwia nawiązywanie relacji z profesjonalistami z całego świata, dzięki czemu możesz zdobyć cenne kontakty, które przydadzą się w przyszłości.
  9. Budowanie marki osobistej: Starannie wybrana sieć kontaktów pomaga w budowaniu marki osobistej i kreowaniu pozytywnego wizerunku, co może wpłynąć na atrakcyjność jako potencjalnego pracownika czy współpracownika.

  Ile kosztuje budowa sieci kontaktów na LinkedIn?

  Wpływ na finalną cenę budowania sieci kontaktów na LinkedIn ma wpływ kilka parametrów:

  Zakres prac

  Oczywiście na wycenę ma wpływ zakres powierzonych nam prac.

  Jednorazowa optymalizacja profilu osobowego to koszt od 400 zł/netto.

  Budowanie sieci kontaktów w skali miesiąca to inwestycja zaczynająca się od 300 zł/netto

  Usługo dodatkowe

  Ns przykład regularna rozbudowa pliku XLS o dane kontaktowe kontaktów pierwszego stopnia na LinkedIn.

  Jesteś zainteresowany budowaniem przez nasz zespół sieci kontaktów na Twoim LinkedIn osobowym?

  Jak wygląda budowa sieci kontaktów na LinkedIn
  z Content Hero?

  Jeśli rozważasz przekazanie nam budowanie sieci kontaktów na LinkedIn na profilu osobowym koniecznie musisz poznać etapy i złote zasady współpracy.

  Bez umowy
  długoterminowej

  Nasza umowa jest zawierana na czas nieokreslony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Oznacza to że, możesz spać spokojnie wiedząc, iż nie wiąże Ciebie żaden długoterminowy kontrakt.

  Dopóki jesteś zadowolony z obsługi, komunikacji z nami, postów, kreacji, efektów reklam, naszej kreatywnośći do tego momentu współpracyjemy 😉

  To my tworzymy treści – Ty je tylko akceptujesz

  To nasz zespół: social media manager, grafik, copywriter są od tego by tworzyć treści na Twój fanpage. Ty przekazujesz tylko informacje o Twoich celach, promocjach. Zdjęcia z sesji, brief, link do oferty a nasz zespół sam zrobi Research, przeanalizuje konkurencję, przygotuje posty, szablony graficzne i harmonogram publikacji, który zawsze masz do akceptacji przed publikacją.

  Kontakt i Doradztwo

  W Content Hero standardem jest profesjonalna obsługa Klienta. Zawsze odbierzemy od Ciebie telefom lub oddzwonimy ASAP. Zawsze odpisujemy na maile.

  Niby oczywiste a jednak wielu naszych Klientów docenia tryb działania i poziom obsługi w naszej agencji social media.

  Omnichannel

  Nasz CEO ma „bzika” na punktie efektywności działań w Internecie dlatego też chcąc dostarczyć najlepsze efekty w ramach budżetu.

  Kliknij tu by się z nami skontaktować 😉

  Główna oferta Agencji Social Media

  Prowadzenie FB

  Prowadzenie LI

  Prowadzenie IG

  Google Ads

  SEO

  Szkolenia

  Kreatywna Agencja Social Media

  Social Media

  5

  Prowadzenie Fanpage

  5

  Reklama na Facebook

  5

  Prowadzenie LinkedIn

  5

  Reklama na LinkedIn

  5

  Prowadzenie Instagram

  5

  Reklama na Instagram

  5

  Reklama na YouTube

  5

  Prowadzenie Wizytówki w Google

  pozostałe usługi

  5

  Audyt działań marketingowych

  5

  Strategia marketingowa

  5

  Szkolenia

  5

  Pozycjonowanie w Google (SEO)

  5

  Reklama w Google Ads

  kontakt

  1-800-256-9876

  agencja social media email

  Copyright © 2023 Content Hero

  Oceń
  [Total: 1 Średnia: 5]