Zwiększenie sprzedaży w E-Commerce

Zwiększenie sprzedaży w E-Commerce

Założenie e-commerce jest obecnie pierwszym wyborem przedsiębiorców, którzy otwierają biznes. Stąd duża liczba konkurencji może być wyzwaniem dla Twojego biznesu, dlatego warto oddać działania w ręce bohatera, który osiągnie wyznaczone efekty. Pierwsze procesy zaczynamy od analizy Twojej grupy docelowej i rozmawiamy o celach jakie chcesz osiągnąć. Następnie planujemy i wdrażamy odpowiednio dobrane kampanie. Najważniejszym trzecim etapem jest analiza prowadzonych działań, które ma na celu dostarczenie ci wcześniej ustalonych wyników. Ze względu na popularność modelu sklepu internetowego, świat on-line oferuje mnóstwo możliwości dla wsparcia sprzedaży w e-commerce. Zadaniem agencji jest ich odpowiednie dopasowanie do branży Twojej firmy.

Zwiększenie sprzedaży w E-Commerce

Zwiększenie sprzedaży w Social Media

Każda platforma oferuje możliwości reklamowe, które wesprą Twoją firmę w osiągnięciu odpowiednich wyników sprzedaży. Głównym narzędziem dedykowanym przez Facebooka i Instagram dla tego rodzaju biznesu jest możliwość oznaczania produktów w różnych formatach postów, co pozwala użytkownikowi na szybkie przejście do sklepu. Drugim ciekawą propozycją są materiały dynamiczne, które pozwalają na Facebooku nie tylko pokazać produkt, ale także przedstawić jego zalety i zaprezentować pełen opis. Co więcej platformy te umożliwiają również korzystanie z reklam, które zasysają odpowiednie produkty bezpośrednio z Twojego sklepu. Działania, które pozwolą na wdrożenie kampanii nastawionych na cel, przyczynią się do zwiększenia sprzedaży w e-commerce.

Zwiększenie sprzedaży Google Ads

System reklamowy w najbardziej popularnej wyszukiwarce w Polsce pozwala na zaplanowanie kampanii dedykowanych dla e-commerce w miejscach, gdzie przebywają Twoi Klienci. Nasi bohaterowie z Content Hero specjalizują się we wdrażaniu efektywnych kampanii, dlatego wybiorą najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. W tym wypadku możesz wybrać m.in. z reklam dynamicznych, które zasysają ustawione przez Ciebie opisy i zdjęcia bezpośrednio z Twojego sklepu.

Video Marketing a zwiększenie sprzedaży

Video to aktualnie jeden z najbardziej popularnych formatów w świecie on-line. Ta dynamiczna forma pozwala na pełne zaprezentowanie możliwości produktu i zaprezentowanie jego możliwości użytkowania. Platformy, na których możesz umieszczać tego typu materiały to YouTube, Google Ads, Facebook i Instagram. Agencja doradzi Ci i zaplanuje kampanie na odpowiednich platformach, które będą najlepiej dopasowane do Twojej grupy docelowej.

Jak działamy by zwiększyć sprzedaż w Twoim biznesie?

W ramach naszej współpracy przeprowadzimy analizę Twojego sklepu i doradzimy Ci najlepszą drogę reklamową w oparciu o efekty, które będziesz chciał osiągnąć. Dodatkowo zostanie Ci również przypisany zespół specjalistów, który będzie pracował nad osiągnięciem ustalonych wyników. W celu ułatwienia komunikacji otrzymasz również opiekę dedykowanego opiekuna, który będzie dbał o właściwy przepływ informacji.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

3 + 6 =

Zwiększenie sprzedaży
5 (100%) 26 votes