Zwiększenie sprzedaży w E-Commerce

Zwiększenie sprzedaży w E-Commerce

Założenie e-commerce jest obecnie pierwszym wyborem przedsiębiorców, którzy otwierają biznes. Stąd duża liczba konkurencji może być wyzwaniem dla Twojego biznesu, dlatego warto oddać działania w ręce bohatera, który osiągnie wyznaczone efekty. Pierwsze procesy zaczynamy od analizy Twojej grupy docelowej i rozmawiamy o celach jakie chcesz osiągnąć. Następnie planujemy i wdrażamy odpowiednio dobrane kampanie. Najważniejszym trzecim etapem jest analiza prowadzonych działań, które ma na celu dostarczenie ci wcześniej ustalonych wyników. Ze względu na popularność modelu sklepu internetowego, świat on-line oferuje mnóstwo możliwości dla wsparcia sprzedaży w e-commerce. Zadaniem agencji jest ich odpowiednie dopasowanie do branży Twojej firmy.

Zwiększenie sprzedaży w E-Commerce

Zwiększenie sprzedaży w Social Media

Każda platforma oferuje możliwości reklamowe, które wesprą Twoją firmę w osiągnięciu odpowiednich wyników sprzedaży. Głównym narzędziem dedykowanym przez Facebooka i Instagram dla tego rodzaju biznesu jest możliwość oznaczania produktów w różnych formatach postów, co pozwala użytkownikowi na szybkie przejście do sklepu. Drugim ciekawą propozycją są materiały dynamiczne, które pozwalają na Facebooku nie tylko pokazać produkt, ale także przedstawić jego zalety i zaprezentować pełen opis. Co więcej platformy te umożliwiają również korzystanie z reklam, które zasysają odpowiednie produkty bezpośrednio z Twojego sklepu. Działania, które pozwolą na wdrożenie kampanii nastawionych na cel, przyczynią się do zwiększenia sprzedaży w e-commerce.

Zwiększenie sprzedaży Google Ads

System reklamowy w najbardziej popularnej wyszukiwarce w Polsce pozwala na zaplanowanie kampanii dedykowanych dla e-commerce w miejscach, gdzie przebywają Twoi Klienci. Nasi bohaterowie z Content Hero specjalizują się we wdrażaniu efektywnych kampanii, dlatego wybiorą najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. W tym wypadku możesz wybrać m.in. z reklam dynamicznych, które zasysają ustawione przez Ciebie opisy i zdjęcia bezpośrednio z Twojego sklepu.

Video Marketing a zwiększenie sprzedaży

Video to aktualnie jeden z najbardziej popularnych formatów w świecie on-line. Ta dynamiczna forma pozwala na pełne zaprezentowanie możliwości produktu i zaprezentowanie jego możliwości użytkowania. Platformy, na których możesz umieszczać tego typu materiały to YouTube, Google Ads, Facebook i Instagram. Agencja doradzi Ci i zaplanuje kampanie na odpowiednich platformach, które będą najlepiej dopasowane do Twojej grupy docelowej.

Jak działamy by zwiększyć sprzedaż w Twoim biznesie?

W ramach naszej współpracy przeprowadzimy analizę Twojego sklepu i doradzimy Ci najlepszą drogę reklamową w oparciu o efekty, które będziesz chciał osiągnąć. Dodatkowo zostanie Ci również przypisany zespół specjalistów, który będzie pracował nad osiągnięciem ustalonych wyników. W celu ułatwienia komunikacji otrzymasz również opiekę dedykowanego opiekuna, który będzie dbał o właściwy przepływ informacji.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

9 + 3 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej