Performance Marketing

Performance Marketing
Marketing Efektywnościowy

Performance Marketing

Google Ads Performance Marketing

Google Ads to system reklamowy, który pozwala na wyświetlanie reklamowanych fraz w wyszukiwarce i na stronach partnerski. Inaczej mówiąc pozwala odnaleźć Twoją firmę w największej na świecie wyszukiwarce Google. Co więcej odpowiednio skonfigurowane działania podsuwają potencjalnym Klientom Twoją markę jako rozwiązania na zapytania, których sami szukają. Google Ads oferuje szeroki wachlarz możliwości reklamowych jak remarketing, display na stronach www, reklamy na YouTube i reklamy PLA. Poprzez wdrożenie odpowiednio wybranych kampanii, osiągniesz efekty, na których Ci zależy i dotrzesz do swoich Klientów.

Dowiedz się więcej…

ChatBot – Messenger Marketing

Messenger nie tylko służy do konwersacji ze znajomymi, ale jest także świetnym narzędziem marketingowym. Razem z Content Hero możesz odkryć jego moc i zacząć podbijać serca swoich Klientów. Jak tego dokonać? Poznaj automatyzację swojego biznesu, które zapewni Ci odpowiednie wyniki sprzedaży.

Dowiedz się więcej…

Zwiększenie sprzedaży

Założenie e-commerce lub nowej strony internetowej jest obecnie pierwszym wyborem przedsiębiorców, którzy otwierają biznes. Stąd duża liczba konkurencji może być wyzwaniem dla Twojego biznesu, dlatego warto oddać działania w ręce bohatera, który osiągnie wyznaczone efekty.Pierwsze procesy zaczynamy od analizy Twojej grupy docelowej i rozmawiamy o celach jakie chcesz osiągnąć. Następnie planujemy i wdrażamy odpowiednio dobrane kampanie. Najważniejszym trzecim etapem jest analiza prowadzonych działań, które ma na celu dostarczenie ci wcześniej ustalonych wyników. Ze względu na popularność modelu sklepu internetowego, świat on-line oferuje mnóstwo możliwości dla wsparcia sprzedaży w e-commerce. Zadaniem agencji jest ich odpowiednie dopasowanie do branży Twojej firmy.

Dowiedz się więcej…

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

12 + 14 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej