ChatBOT – Messenger Marketing

ChatBot – Messenger Marketing

Messenger nie tylko służy do konwersacji ze znajomymi, ale jest także świetnym narzędziem marketingowym. Razem z Content Hero możesz odkryć jego moc i zacząć podbijać serca swoich Klientów. Jak tego dokonać? Poznaj automatyzację swojego biznesu, które zapewni Ci odpowiednie wyniki sprzedaży.

ChatBOT – Messenger Marketing

ChatBot Messenger tylko na Facebooku?

Chociaż Messenger jest narzędziem stworzonym przez Facebooka, działa on nie tylko w jego ramach. Już na tym etapie możemy Ci podpowiedzieć, że warto go dodać na swoją stronę www. Jaki efekt wówczas osiągniesz? Zyskasz czat służący do obsługi Klienta na swojej stronie, a wszystkie zapytania będą wpadały w jedno miejsce, co ułatwi kontakt z potencjalnymi Klientami

Messenger Marketing

Pod tym hasłem kryją się dwa znaczące pojęcia.

 Jednym z nich jest Messenger marketing rozumiany w kontekście narzędzia reklamowego. Mianowice w jego obrębie możesz wyświetlać reklamy swoich produktów. Czemu warto rozważyć tę opcję? Z Messengera korzysta 1,3 mld użytkowników na całym świecie.

Drugim jest Messenger Marketing, który umożliwia zbudowanie formy sztucznej inteligencji, czyli bota. Świat on-line dąży do coraz większego i szerszego wdrażania pełnych automatyzacji, które pozwolą na poprawienie wyników sprzedaży. Dlaczego Twój biznes również nie miałby odnieść spektakularnego sukcesu wykorzystując to narzędzie?

ChatBot i siła messenger marketingu

Istnieje wiele rodzajów botów, które pomogą Ci pozyskać nowych Klientów. Jednak, w którym kierunku najlepiej pójść? Pierwszym i najważniejszym elementem jest właściwe dobranie odpowiedniej kategorii do Twojej branży. W tym miejscu na pomoc ruszą Ci wyspecjalizowani superheroes z agencji, którzy podpowiedzą – jaki rodzaj bota jest najlepszy dla Twojej firmy. Większość marek wykorzystuje dwa podstawowe elementy – edukację i rozrywkę. Tego rodzaju zautomatyzowany messnger pozwala na zbudowanie zaangażowania wśród fanów. Kolejną opcją jest zbudowanie bota, który pomoże Ci zdobyć leady i podbić serca Twoich fanów. O czym mowa? O nowym rodzaju newslettera.
Dodatkowo przy publikowaniu odpowiednich treści, w odpowiednich odstępach czasowych zyskasz bazę wiernych fanów.

Messenger Marketing – Jak działamy?

Do każdego Klienta podchodzimy nieszablonowo i proponujemy najbardziej efektywną drogę, które pomoże Ci osiągnąć sukces. Przy rozpoczęciu współpracy otrzymasz dedykowaną strategię dopasowaną do wspólnie omówionych celów oraz zespół specjalistów, którzy zaplanują, poprowadzą i będą optymalizować działania Twojej firmy w Social Mediach.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,

weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

3 + 11 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.