ChatBOT – Messenger Marketing

ChatBot – Messenger Marketing

Messenger nie tylko służy do konwersacji ze znajomymi, ale jest także świetnym narzędziem marketingowym. Razem z Content Hero możesz odkryć jego moc i zacząć podbijać serca swoich Klientów. Jak tego dokonać? Poznaj automatyzację swojego biznesu, które zapewni Ci odpowiednie wyniki sprzedaży.

ChatBOT – Messenger Marketing

ChatBot Messenger tylko na Facebooku?

Chociaż Messenger jest narzędziem stworzonym przez Facebooka, działa on nie tylko w jego ramach. Już na tym etapie możemy Ci podpowiedzieć, że warto go dodać na swoją stronę www. Jaki efekt wówczas osiągniesz? Zyskasz czat służący do obsługi Klienta na swojej stronie, a wszystkie zapytania będą wpadały w jedno miejsce, co ułatwi kontakt z potencjalnymi Klientami

Messenger Marketing

Pod tym hasłem kryją się dwa znaczące pojęcia.

 Jednym z nich jest Messenger marketing rozumiany w kontekście narzędzia reklamowego. Mianowice w jego obrębie możesz wyświetlać reklamy swoich produktów. Czemu warto rozważyć tę opcję? Z Messengera korzysta 1,3 mld użytkowników na całym świecie.

Drugim jest Messenger Marketing, który umożliwia zbudowanie formy sztucznej inteligencji, czyli bota. Świat on-line dąży do coraz większego i szerszego wdrażania pełnych automatyzacji, które pozwolą na poprawienie wyników sprzedaży. Dlaczego Twój biznes również nie miałby odnieść spektakularnego sukcesu wykorzystując to narzędzie?

ChatBot i siła messenger marketingu

Istnieje wiele rodzajów botów, które pomogą Ci pozyskać nowych Klientów. Jednak, w którym kierunku najlepiej pójść? Pierwszym i najważniejszym elementem jest właściwe dobranie odpowiedniej kategorii do Twojej branży. W tym miejscu na pomoc ruszą Ci wyspecjalizowani superheroes z agencji, którzy podpowiedzą – jaki rodzaj bota jest najlepszy dla Twojej firmy. Większość marek wykorzystuje dwa podstawowe elementy – edukację i rozrywkę. Tego rodzaju zautomatyzowany messnger pozwala na zbudowanie zaangażowania wśród fanów. Kolejną opcją jest zbudowanie bota, który pomoże Ci zdobyć leady i podbić serca Twoich fanów. O czym mowa? O nowym rodzaju newslettera.
Dodatkowo przy publikowaniu odpowiednich treści, w odpowiednich odstępach czasowych zyskasz bazę wiernych fanów.

Messenger Marketing – Jak działamy?

Do każdego Klienta podchodzimy nieszablonowo i proponujemy najbardziej efektywną drogę, które pomoże Ci osiągnąć sukces. Przy rozpoczęciu współpracy otrzymasz dedykowaną strategię dopasowaną do wspólnie omówionych celów oraz zespół specjalistów, którzy zaplanują, poprowadzą i będą optymalizować działania Twojej firmy w Social Mediach.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

  Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

8 + 8 =

ChatBOT – Messenger Marketing
5 (100%) 26 votes