Dom Mediowy Warszawa

Spektakularne efekty wymagają zintegrowanych działań.

Usługi domu mediowego to opcja dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną by o ich biznesie usłyszeli dosłownie wszyscy. Sprzężone działania reklamowe w różnych mediach wymagają koordynacji wielu działów i specjalizacji.

Dom Mediowy Content Hero to dom mediowy niesieciowy.

Oznacza to, iż nie należymy do żadnej międzynarodowej sieci. Nie ulegamy presjom i naciskom grup interesu. Jesteśmy niezależni, działamy niezależnie a naszym głównym celem jest najlepsza obsługa Klienta i efekty prowadzonych kampanii.

Warszawski Dom Mediowy w służbie marki

Jako Warszawski Dom mediowy służymy zawsze naszym klientom. Dom mediowy Content Hero powstał po to by służyć: Markom, Organizacjom, Brandom w spójnej Komunikacji jak również planowaniu działań marketingowych zarówno online jaki offline.

W naszych szeregach znajdziecie Państwo specjalistów od Strategii, Kreacji, Mediów, Digitalu czy Produkcji.

Co ważne nasz Dom Mediowy stawia na podejście Agile, które zakłada szybkie reagowanie na zmieniające się wymogi rynku przez co 90% naszego Zespołu pracuje stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie.

Dom Mediowy – kampanie wizerunkowe

Kampanie wizerunkowe są nieodzownym elementem kampanii marketingowych. Zgodnie z modelem AIDA zwrócenie uwagi na produkt, markę lub usługę jest konieczny do tego by Klient przeszedł przez kolejne etapy procesu marketingowego-sprzedażowego.
Jako Dom Mediowy jesteśmy Państwa Partnerem od samego początku do samego końca.
Naszą pracę przy kampaniach wizerunkowych dzielimy na kluczowe etapy determinujące sukces kampanii:
Etap 1: Wymyślenie i stworzenie kampanii.
Etap 2: Analiza grupy docelowej i potencjału owej grupy
Etap 3: Produkcja materiałów (video, grafika, animacje, audio, etc.)
Etap 4: Zakup mediów i emisja kampanii
Etap 5: Analiza efektywności i optymalizacja placementu

Dom Mediowy Warszawa – planowanie i zakup mediów

Kompleksowe planowanie i zakup mediów jest następnym krokiem po przygotowaniu indywidualnej strategii. W zależności od potrzeb Twojego biznesu dobieramy dla Ciebie odpowiednie kanały (TV, prasa, radio, online, outdoor). Dzieki naszej wieloletniej praktyce w działaniach digital oraz doświadczeniu w mediach tradycyjnych potrafimy przygotować ofertę skrojoną na miarę.

Dom Mediowy – negocjacje cen z dostawcami

Negocjowanie cen to jedna z podstawowych usług domu mediowego.

Długoletnia praktyka na rynku reklamowym sprawia, że możemy zaoferować konkurencyjne stawki.
W negocjowaniu cen nasz zespół wynegocjuje najlepsze stawki, które za efekcie przełożą się na niższy koszt kampanii lub większe zasięgi i lepsze efekty.

Dom Mediowy Warszawa

Dom Mediowy Warszawa Content Hero – jak działamy?

Na początku poznajemy Twoją firmę i potrzeby. Następnie tworzymy indywidualną strategię działania oraz dobieramy najbardziej korzystne media. Kompleksowo zajmiemy się kampaniami reklamowymi, tak abyś ty mógł znaleźć czas na rozwój innych aspektów swojego biznesu.

Nie każdy marketer lub Brand Manager musi być profesjonalistą w każdej dziedzinie, dlatego Dom Mediowy Content Hero powstał po to by powierzyć część kompetencji marketingowych profesjonalistom.
Wybierając współpracę z nami wybierasz naszych ludzi, gdzie każdy z nich jest świetny w danym zakresie, a Ty możesz zająć się swoją pracą rozliczając nas z efektów.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa
  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

11 + 4 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.