Social Media

SOCIAL MEDIA

Social Media to zbiór najszybciej rozwijających się platform, które zostały stworzone dla każdego rodzaju biznesu. Wśród nich znajdziesz kanały dedykowane zarówno Klientom indywidualnym jak i biznesowym. Kanały rozróżniamy także ze względu na wiek korzystających z nich użytkowników.
W czasie planowania kampanii dla Klientów, przykładamy dużą uwagę do kreowania strategii. Czemu jest ona tak istotna? Social Media oferują niesamowicie bogaty i szeroki wachlarz funkcjonalności, a także pozwalają na wdrożenie działań zarówno tych nisko- jak i wysokobudżetowych.

Social Media

Król Social Media – Facebook

Kampanie na Facebooku oferują największą ilość możliwości. W zależności od Twoich potrzeb planujemy i wdrażamy kampanie, w oparciu o jasno określonych przez Ciebie celach. Mogą to być: zbudowanie zasięgu, zwiększenie ruchu na stronie czy podniesienie sprzedaży.

Social Media Queen – Instagram

Kampanie na Instagramie pozwalają zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy wśród grupy docelowej, poprzez prezentacje Twoich usług lub produktów. Promowanie angażującego contentu przyczyni się również do wzrostu aktywności potencjalnych Klientów.

Social Media B2B – LinkedIn

Kampanie na LinkedIn są dedykowane dla firm, które działają w sektorze B2B. Odpowiednio zaplanowane kampanie na tego rodzaju platformie Social Mediowej pozwolą na zbudowanie zasięgu i zaangażowanie użytkowników, a także na pozyskanie ruchu na stronie. Co najważniejsze, możesz tu również pozyskać cenne leady. ( to rozwiązanie oferowane jest przy kampaniach średnio- lub wysokobudżetowych)

Social Media Video – YouTube

Reklamy video to aktualnie jeden z najchętniej oglądanych formatów. Jeśli Twoim celem jest zbudowanie szerokiego zasięgu lub wizerunku, a także zależy Ci na zachęceniu użytkownika do przejść na stronę lub pobraniu aplikacji, na pewno zaproponujemy Ci to rozwiązanie.

Mierzenie działań w Social Media

Do każdej z zaplanowanych i wdrożonych przez nas kampanii otrzymujesz estymację zakładanych wyników. Następnie każdego miesiąca raportujemy Ci nasze wyniki wraz z ich analizą, a także proponowanymi zmianami bądź ulepszeniami kampanii.

Social Media – Jak działamy?

Po zapoznaniu się z Twoją marką, grupą docelową oraz celami firmy, planujemy strategię i zakup mediów w najlepszych dla Ciebie kanałach. Dbamy równocześnie o najbardziej optymalne wydanie Twojego budżetu. W ramach współpracy otrzymujesz także comiesięczne raporty i wyniki wdrożonych kampanii. Jak również opiekę dedykowanego accounta i zespołu specjalistów.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu

Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!

    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,
weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

15 + 4 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludwika Idzikowskiego 2F lok. 37, 00-710 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.

Czytaj więcej