Social Media

Social media stały się podstawą ludzkiej egzystencji w przestrzeni wirtualnej. Nie są one jednak jednorodne, a pod tym mianem kryje się tak naprawdę szereg rozmaitych platform, mediów internetowych, umożliwiających swobodną komunikację z innymi osobami.

Może się ona odbywać za pomocą rozmaitych treści. Pojawia się słowo pisane, zdjęcia, grafiki i wykresy, animacje i video, czyli wszystko, co pozwala skutecznie przekazać innym rozmaite komunikaty.

 

Ze względu na szeroki wachlarz opcji przekazu oraz olbrzymie zasięgi, jakimi cieszą się social media, stały się one również idealną przestrzenią dla biznesu. Za pośrednictwem portali społecznościowych można przecież budować rozpoznawalność marki, tworzyć zaufaną społeczność, a nawet sprzedawać. Wszystko jest możliwe, trzeba tylko użyć odpowiednich narzędzi.

Content Hero wykorzystuje portale społecznościowe do budowania pozycji rynkowej swoich klientów od wielu lat. Jesteśmy zawsze na bieżąco, śledzimy trendy i poznajemy nowe narzędzia. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej pokazać Twoją firmę potencjalnym klientom. Co możemy zatem dla Ciebie zrobić?

Social Media & Prowadzenie Facebook

Jednym z podstawowych zadań związanych z social media jest oczywiście prowadzenie firmowego fanpage’a. Facebook zrzesza miliony użytkowników na całym świecie. Pochodzą z różnych środowisk i światów. Z wielką dozą prawdopodobieństwa są tam także Twoi odbiorcy.

Co możemy zrobić, żeby Twój profil przyciągał nowych odbiorców? Przede wszystkim gwarantujemy pełną obsługę strony. Zajmiemy się przygotowaniem planu, stworzeniem zróżnicowanych, profesjonalnych treści, które wplatamy w większe harmonogramy – wszystko po to, żeby zmaksymalizować przyrost nowych fanów oraz zaktywizować tych, którzy już stronę polubili. Jesteśmy też z fanami w ciągłym kontakcie – odpowiadamy na komentarze, reagujemy na ich wiadomości. Tworzymy zgraną społeczność, zgromadzoną wokół Twoich produktów lub usług oraz ciekawostek z branży.

Bez obaw, wszystko zawsze robimy dopiero po Twojej akceptacji. Dzięki temu doskonale wiesz, co dzieje się w Twoich social mediach, a ryzyko ewentualnych kryzysów związanych ze złą komunikacją spada niemalże do zera.

Social Media & Prowadzenie Instagram

W ostatnim czasie młodszy kuzyn Facebooka – Instagram, stał się powszechnie wykorzystywanym narzędziem marketingowym. Jeszcze kilka lat temu używano go głównie jako zdjęciowego bloga. Obecnie stanowi podstawę do komunikacji z fanami największych światowych marek.

Jeśli zapragniesz pójść za ich przykładem, również możemy się tym zająć. Prowadzimy pełną obsługę profilu. Od dokładnego przeanalizowania stron konkurencji, przez przygotowanie angażujących treści, aż po publikacje i późniejsze zarządzanie kontem. Dbamy o najwyższy poziom obrazów i treści pod nimi, dobieramy hashtagi. Wszystko po to, żeby Twój firmowy Instagram tętnił życiem i ruchem, co przełoży się na większą rozpoznawalność marki i produktów, a także zakupy, gdyż takie możliwości również są dostępne na Instagramie.

Co zyskujesz, powierzając profil biznesowy na Instagramie naszej ekipie? Przede wszystkim dbamy o to, żeby zapełniały go zawsze wartościowe i ciekawe treści, przekładające się na przyrost fanów. Zajmujemy się stałą komunikacją z klientami oraz moderujemy to, co się na profilu dzieje. Nie bój się – zawsze masz rękę na pulsie, gdyż wszystkie nasze działania są wcześniej przedstawiane do akceptacji. Wiesz, co się dzieje, a ryzyko pojawienia się jakichkolwiek komplikacji jest naprawdę niewielkie.

Social Media & Prowadzenie LinkedIn

Facebook i Instagram pomagają w pozyskaniu nowych obserwatorów oraz budowaniu sporej społeczności skupionej wokół Twojej firmy. Jednak nie mają charakteru czysto biznesowego. Współcześnie pozycja eksperta przydaje się niezmiernie w zdobywaniu rynku oraz tworzeniu aury profesjonalisty. Ludzie lubią komunikować się i zlecać wszelkie prace specjalistom o dużej wiedzy i doświadczeniu.

Przestrzenią w social mediach, która służy do kreowania takiego wizerunku, jest LinkedIn – czyli social media zrzeszające prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach.

W Content Hero zajmujemy się prowadzeniem na rzecz klientów profili prywatnych (tworzenie personal branding) oraz firmowych.

Tworzymy profesjonalne publikacje, budujemy harmonogramy, które oczywiście dostajesz do akceptacji, zanim wykonamy jakiekolwiek kroki.

Jako że LinkedIn to przede wszystkim ludzie, dbamy o zbudowanie siatki wartościowych znajomości. Biznes musi bowiem opierać się na dobrych relacjach i naprawdę można je zacieśniać również poprzez social media.

Nie można zapominać, że za pośrednictwem LinkedIn prowadzi się także działania sprzedażowe oraz generuje leady do późniejszego wykorzystania w biznesie. Tym również się dla Ciebie zajmiemy, poszerzając Twoją grupę klientów o naprawdę wartościowych odbiorców.

Social Media & Kampanie na Facebooku

Nie samym ruchem organicznym profil biznesowy żyje. Czasami publikowane regularnie, angażujące treści potrzebują wsparcia. Świetnym sposobem na to są kampanie reklamowe na Facebooku.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, żeby stworzyć reklamy na Facebooku, które przyniosą wymierne rezultaty, jesteśmy do usług. Przygotowujemy i obsługujemy kampanie od A do Z.

W zależności od celu (sprzedaż, budowanie wizerunków lub zasięgów) budujemy odmienne, dedykowane scenariusze, wypełnione treściami najwyższej jakości. Zapewniamy pełną obsługę graficzną oraz przygotowanie profesjonalnych animacji i materiałów video, które pojawią się w Twoich treściach promocyjnych.

Jako że mamy spore doświadczenie w tworzeniu tego typu kampanii, wiemy, jak zoptymalizować koszty, żebyś wyciągnął z założonego budżety jak najwięcej korzyści. Cały czas monitorujemy skuteczność każdej kampanii i przekazujemy Ci informacje oraz wnikliwe raporty, byś cały czas był na bieżąco.

Social Media & Reklama na Facebooku i Instagramie

Reklama ponoć jest dźwignią handlu. Ta stara zasada sprawdza się także w tak wirtualnej przestrzeni, jak social media. W Content Hero dbamy o to, żebyś wykorzystał ją w jak najlepszy sposób. Zajmujemy się zatem tworzeniem reklam na Facebooku i Instagramie na pozyskiwanie followersów i fanów, zaangażowanych w życie profilu.

Co można zyskać dzięki takim reklamom? Przede wszystkim ze względu na zastosowanie zaawansowanych technik reklamowych zwiększamy sprzedaż oraz pozyskujemy wartościowe leady, które łatwo później przekuć w nowe zamówienia w firmowych sklepie.

Obie platformy dają szereg możliwości i narzędzi, z których skrupulatnie korzystamy, żeby Twój profil zyskał jak najwięcej. Stosujemy automatyzację marketingu, wykorzystującą reklamy na Facebooku i Instagramie do osiągania wymiernych celów dla Twojego biznesu. Przydaje się do tego między innymi szereg narzędzi remarketingowych, dzięki czemu sprowadzamy na Twoją stronę osoby, które na niej już były, ale z jakiegoś powodu nie wykonały pożądanych czynności. Czyli koniec końców – zwiększamy ilość fanów oraz klientów.

Social Media & Reklama na LinkedIn

Również na LinkedIn można, a nawet trzeba, się reklamować. A my wiemy, jak to zrobić w pełni profesjonalnie i skutecznie.

Przygotujemy dla Ciebie kampanię reklamową, dopracowaną pod każdym względem. Zajmiemy się stworzeniem tekstów, grafik, animacji oraz filmów. Stworzymy pełną kampanię banerową i video, żeby pokazać Cię od najbardziej eksperckiej strony.

LinkedIn pozwala także przygotować reklamy in mail, które trafią bezpośrednio na skrzynki użytkowników. Zwiększa to znacząco skuteczność przekazu, pozwala zacieśnić więzi oraz podzielić się z innymi ciekawymi historiami i wiedzą. Budujesz w ten sposób rozpoznawalność oraz stajesz się autorytetem. My zadbamy o to, żeby wszystko przebiegało pod nadzorem, kontrolą i monitoringiem.

Co można zyskać dzięki reklamom na LinkedIn? Zwiększasz grono odbiorców, docierasz do nowych ciekawych osób, a także ugruntowujesz pozycję prawdziwego eksperta. A jeśli do tego jeszcze wykorzystamy kampanie lead generation, to platforma pozwoli Ci również realizować rozmaite cele biznesowo-sprzedażowe.

Social Media & Reklama na YouTube

Obraz potrafi przekazać więcej niż tysiące słów. Jest to szczególnie skuteczne, gdy postawi się na treści video, które stanowią prawdziwe sedno wszystkich social media.

W Content Hero zajmujemy się także przygotowaniem reklam na YouTube’a. Reklama video publikowana na platformie może pojawiać się w różnych miejscach – również na początku lub w trakcie innych filmów. Warto ją wykorzystać, gdyż jest to idealne narzędzie do budowania wizerunku oraz zwiększania sprzedaży.

Co możemy zrobić dla Ciebie? Praktycznie wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia kampanii video. Zajmiemy się przygotowaniem spotów reklamowych. Mamy wiedzę i profesjonalny sprzęt przygotowany do nagrań, montażu oraz postprodukcji. Gdy już treści są gotowe, wybieramy odpowiednie grupy odbiorców, żeby Twoje reklamy trafiły na podatny grunt. Następnym krokiem jest dopasowanie kanałów i wątków, w których treści powinny się pojawić, żeby zaktywizować osoby zainteresowane Twoją branżą.

Zyskujesz sporo, naprawdę niskim kosztem, bo realizowane u nas kampanie mają naprawdę atrakcyjne stawki – przygotowujemy wszystko kompleksowo i optymalizujemy budżet tak, żebyś reklama była w pełni opłacalna.

Social Media & Influencer Marketing

Współpraca z influencerami poprzez social media naprawdę się opłaca. Dlaczego? Z ich pomocą trafiasz do grup odbiorców zaangażowanych i żywo reagujących na wszystkie publikacje swoich idoli z wirtualnej przestrzeni.

Jak działamy? Jesteśmy w stanie zaplanować dla Ciebie kompleksową kampanię influencerską. Zajmiemy się wszystkim, co tylko będzie potrzebne. Znajdziemy odpowiednie osoby do współpracy, wynegocjujemy z nimi dobre warunki, a później zaplanujesz wszystkie działania oraz będziemy nieustannie monitorować efekty, żeby influencerzy naprawdę pracowali na Twoją korzyść dzięki szeregom publikacji na różnych profilach.

Social Media & Social Selling

Przez wiele lat social media uznawało się za narzędzie głównie wizerunkowe, z którego pomocą można przede wszystkim poprawić rozpoznawalność marki. Obecnie najpopularniejsze platformy umożliwiają również prowadzenie działań sprzedażowych.

Przygotujemy dla Ciebie personal branding, poprowadzimy sprzedaż za pośrednictwem social media. Zobaczysz, że social media potrafią generować realne zyski.

Co jeszcze zrobimy? Zajmiemy się obsługą klienta, który zechce skontaktować się z Tobą przez kanały społecznościowe.

Oprócz tego cały czas będziemy trzymać rękę na pulsie i sprawdzimy, czy Twoi klienci są zadowoleni. Wiadomo przecież, że szczęśliwy klient, to lojalny klient. A my zrobimy, co się da, żeby social media dawały wszystkim zainteresowanym stronom wiele satysfakcji.

zaufali nam

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPISZ DO NAS
Dowiedz się, co superbohaterowie Content Hero mogą zrobić dla Twojego biznesu
Posiadamy supermoce i nie wahamy się ich użyć
Tworzymy zespół najprawdopodobniej najsympatyczniejszych profesjonalistów w Polsce.
Jesteśmy zawsze gotowi do akcji, by działać w służbie Twojego biznesu!
Poznaj nas bliżej!
    Al. Ujazdowskie 22 lok. 21 Warszawa

  Pon-Pt 9.00-18:00,

weekend: kiedy pojawi się znak na niebie

Napisz do superbohatera Content Hero

7 + 6 =

Administratorem danych osobowych jest Content Hero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 22 lok. 21, 00-478 Warszawa, NIP: 7010725464 , REGON: 368477607 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z Administratorem. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Administrator i jakie mogą być podnoszone wobec niego. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: heros@contenthero.pl Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku nawiązanie kontaktu z Administratorem poprzez formularz kontaktowy nie będzie mogło być zrealizowane.